آتش سوزی در کالیفرنیا؛ هزاران نفر خانه هایشان را ترک کردند

به گزارش مجله عکس، آتش سوزی در منطقه سن دیگو ایالت کالیفرنیا که خارج از فصل معمول آتش سوزی ها دراین ایالت رخ داده است، باعث شده تا دست کم هفت هزار نفر از ساکنان این منطقه مجبور به ترک خانه های خود شوند.

آتش سوزی در کالیفرنیا؛ هزاران نفر خانه هایشان را ترک کردند

تارنمای خبری هیل با انتشار این خبر گزارش داد: یک پایگاه نظامی آمریکا در این منطقه نیز در معرض خطر آتش سوزی واقع شده است.

آتش سوزی موسوم به کریک (Creek Fire) از روز چهارشنبه گذشته همراه با وزش باد با سرعتی بیش از 50 کیلومتر بر ساعت در منطقه سان دیگو ایالت کالیفرنیا، آغاز شد.

بنابراین گزارش شدت این آتش سوزی بحدی بود که مقامات محلی پس از آنکه سه هزار جریب از اراضی این منطقه در آتش سوخت، ناگزیر به تخلیه هفت هزار نفر از سکنه این منطقه شدند.

پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا درمعرض آتش سوزی

هیل افزود: پایگاه نظامی پندلتون (Camp Pendleton) مهمترنی پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا که در حدفاصل سن دیگو و لس آنجلس واقع است در خطر این آتش سوزی واقع شده است.

قطع برق نزدیک به 7هزار مشترک

بنابراین گزارش شرکت برق و گاز سن دیگو به منظور اجتناب از آتش دریافت تجهیزات برقی خود، برق شش هزار و 797 مشترک را در این منطقه قطع کرده و انتظار می رود مشترکان بیشتری در جنوب کالیفرنیا در پی این آتش سوزی تحت تاثیر قطع برق قرار گیرند.

ایالت کالیفرنیا در سال جاری میلادی شاهد بدترین فصل حوادث آتش سوزی طی سالیان گذشته بود، درمجموع بیش از 4میلیون و 100هزار جریب از اراضی این ایالت تا به امروز در آتش سوخته که این میزان در مقایسه با فصل آتش سوزی در سال 2018 در ایالت دو برابر بوده است، تنها پنج آتش سوزی مهیب در سال 2020 در آمریکا رخ داده که در تاریخ این ایالت بی سابقه گزارش شدند.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1445

به "آتش سوزی در کالیفرنیا؛ هزاران نفر خانه هایشان را ترک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در کالیفرنیا؛ هزاران نفر خانه هایشان را ترک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید