آمریکایی ها به توئیتهای ترامپ بی توجه هستند

نتایج یک نظرسنجی نشان داده که اکثر آمریکایی ها به توئیتهای دونالد ترامپ رئیس جمهور کشورشان بی توجه هستند.

آمریکایی ها به توئیتهای ترامپ بی توجه هستند

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه هیل، بر اساس یک نظرسنجی جدید که از سوی دو نهاد Morning Consult و Public Affairs Council انجام گردیده از هر 10 شرکت نماینده در این نظرسنجی 6 نفر معادل 59 درصد در پاسخ به سوالی در باره این که آیا توئیتهای ترامپ را می خوانند گزینه به ندرت یا هرگز را انتخاب نموده اند و تنها 15 درصد از مردم گفته اند که اغلب این توئیتها را می خوانند.

در عین حال طبق این نظرسنجی دموکرات ها بیشتر از دیگران تمایل به خواندن توئیتهای دونالد ترامپ دارند به نحوی که 46 درصد پاسخگویان دموکرات، 43 درصد جمهوری خواستار و 36 درصد مستقل ها گفته اند که این توئیتها را دست کم اغلب می خوانند.

این نظرسنجی در عین حال دریافته که توئیتهای ترامپ درباره تجارت تاثیر عمده ای بر نظر مردم در مورد آن شرکت ها نداشته است. یک اکثریت 41 درصدی گفته که انتقادهای توئیتری ترامپ از یک شرکت نظر آنها را تغییر نمی دهد در حالی که 10 درصد گفتند که این توئیتهای انتقادی باعث می گردد که آنها نظر کمتر مثبتی درباره این شرکتها پیدا نمایند. همین میزان یعنی 10 درصد گفتند که توئیتهای انتقادی ترامپ باعث می گردد که اتفاقا آنها نظر مثبت تری درباره این شرکتها پیدا نمایند.

استفاده ترامپ از توئیتر یکی از مشخصه های عمده دوران ریاست جمهوری او بوده است. او تقریبا روزانه از توئیتر استفاده نموده تا اطلاعات را به اشتراک بگذارد، به مخالفان و منتقدانش حمله کند، از کاندیداها و چهره ها حمایت کند و گاهی نیز تصمیمهای سیاسی اش را اعلام کند.

نظرسنجی مذکور از تاریخ 27 تا 29 اوت و با پرسش و پاسخ اینترنتی از 2202 بزرگسال انجام گردیده و حاشیه خطای آن دو درصد بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمریکایی ها به توئیتهای ترامپ بی توجه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها به توئیتهای ترامپ بی توجه هستند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید