آمریکا 2 وب سایت اصلی دیگر جنبش نجباء عراق را مسدود کرد

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، در ادامه سیاست های تحریمی واشنگتن علیه مقاومت اسلامی نُجَباء، بنا بر دستور سازمان بازرسی ویژه وزارت بازرگانی آمریکا، دامنه های اینترنتی alnujaba-news.com (متعلق به شبکه ماهواره ای نُجَباء) و alnujaba.net (متعلق به اداره روابط بین الملل نُجَباء) مسدود شدند.

آمریکا 2 وب سایت اصلی دیگر جنبش نجباء عراق را مسدود کرد

بر اساس این گزارش، این اقدام خصمانه در حالی است که چندی قبل هم دامنه alnujaba.com با حکم وزارت دادگستری ایالات متحده مصادره شده بود. پیش از آن نیز کنگره، وزارت امور خارجه و وزارت خزانه داری آمریکا لوایح و دستورالعمل های تحریمی سختگیرانه ای را علیه مقاومت اسلامی نُجَباء و شیخ اکرم الکعبی دبیرکل جنبش، به اجرا گذاشته بودند.

معاونت رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به دشمنی سریالی دولت ایالات متحده، با انتشار بیانیه ای تأکید کرد: استکبار جهانی بارها تمام ظرفیت های مادی و نظامی خود را برای خاموش کردن صدای مقاومت به کار بسته اما ناکام مانده است.

در این بیانیه با اشاره به اینکه اقدام علیه رسانه مقاومت، جزئی از پروژه هدف گیری سلاح مقاومت می باشد، تأکید شده است: صدای رسانه ایِ نُجَباء ضربات سهمگینی را به دشمن آمریکایی وارد نموده و ضمن افشای نقشه هایشان، با توطئه سلب آرامش از عراق و منطقه مقابله نموده است.

جنبش نُجَباء تقابل دولت آمریکا با آزادی بیان و استقلال را عجیب ندانست و در انتها بیانیه توضیح داد: با همه توان به راستا خود ادامه می دهیم و اینگونه اقدامات، خللی در رویکرد مقاومت محور نُجَباء ایجاد نخواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1367

به "آمریکا 2 وب سایت اصلی دیگر جنبش نجباء عراق را مسدود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا 2 وب سایت اصلی دیگر جنبش نجباء عراق را مسدود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید