آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تصویب شد

به گزارش مجله عکس، اطلاعیه تصویب آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران برای سال 1398 تصویب شد.

آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تصویب شد

به گزارش گروه دانشگاه مجله عکس، معاونت آموزشی دانشگاه تهران گفت که آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه چندین بار دچار تغییرات و تحولات بسیاری شده است به طوری که در سال 1391 در قالبی متفاوت با گذشته تنظیم و به تصویب هیئت امنای دانشگاه رسیده است.

پس از گذشت چندین سال از اجرای آیین نامه فوق، تجربیات حاصل از اجرای آن و کثرت اصلاحات پیشنهادی در بند های مختلف آن، بازنگری اساسی در آیین نامه را ایجاب می کرد که این مهم با تشکیل کمیته بازنگری آیین نامه در مرداد ماه سال 1396 و برگزاری جلسات متعدد انجام پذیرفت؛ بنابراین آیین نامه حاضر فقط حاصل فکر اعضای کمیته یادشده نیست بلکه جمع بندی اصلاحات پیاپی گذشته و پیشنهادات اصلاحی دریافتی از کارشناسان و بخش های مختلف دانشگاه تهران است.

رعایت اختصار در آیین نامه با حفظ جامعیت آن و پرهیز از تکرار مقررات و الزاماتی که به سبب قوانین بالادستی حاکم بر دانشگاه در روال های اجرایی آن نافذ می شوند و الزاماً اصلاحات بعدی آن ها نیز باید از سوی مراجع قانونی ذی ربط صورت پذیرد از جمله مفادی است که به آیین نامه اضافه شده است.

آیین نامه فوق شامل 8 فصل، 79 ماده، 134 تبصره و 9 پیوست و این آیین نامه جایگزین آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی مصوب سال 1391 می شود و از این پس کلیه شیوه نامه ها و دستورالعمل های مصوب هیئت امنا که مغایر با آن است، لغو و بلااثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 559

به "آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید