اتمام حجت پلیس با شایعه پراکنان کرونایی

به گزارش مجله عکس، جانشین فرماندهی انتظامی تهران عظیم گفت: پلیس به طور جد با کسانی که امنیت و آرامش روانی جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد خواهد نمود.

اتمام حجت پلیس با شایعه پراکنان کرونایی

به گزارش گروه اجتماعی مجله عکس، سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران عظیم با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و سو استفاده بعضی افراد فرصت طلب از شرایط موجود و ایجاد جوسازی و موج بدبینی در جامعه، اظهار کرد: فضای مجازی توسط پلیس فتا به صورت مستمر رصد خواهد شد و با افرادی که اقدام به جوسازی و انتشار اخبار و مطالب کذب و دروغین می کنند برخورد خواهد شد.

وی اضافه نمود: در شرایط فعلی که جامعه نیازمند آرامش است متاسفانه افرادی دانسته یا ندانسته با انتشار بعضی مطالب در فضای مجازی امنیت و آرامش روانی جامعه را خدشه دار می کنند و موجب ایجاد تشویش اذهان عمومی جامعه می شوند.

سردار هداوند با تاکید بر اینکه پلیس به طور جد با کسانی که امنیت و آرامش روانی جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد خواهد نمود، گفت: پلیس فتا با رصد دقیق فضای مجازی با هرگونه شایعه سازی و دروغ پراکنی در حوزه های مختلف از جمله ویروس منحوس کرونا برخورد خواهد نمود.

جانشین فرمانده انتظامی تهران عظیم خاطر نشان کرد: ضروری است هموطنان گرامی اخبار مربوط به موضوع کرونا را صرفا به وسیله مراجع معتبر و موثق از جمله صدا و سیما و دیگر رسانه های مورد اعتماد پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 883

به "اتمام حجت پلیس با شایعه پراکنان کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام حجت پلیس با شایعه پراکنان کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید