افتتاح شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن کرمانشاه

به گزارش مجله عکس، خبرنگاران/کرمانشاه به منظور حمایت از تولیدکنندگان و تسریع در رسیدگی به دعاوی فعالین این بخش، شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن کرمانشاه افتتاح شد.

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن کرمانشاه

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

جبار تجری رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه، امروز(پنجم تیر) در مراسم افتتاح این شعبه که با حضور جمعی از مسئولین قضایی و مالی استان برگزار گردید، رویکرد جدید دستگاه قضایی را حل اختلاف توسط خود مردم دانست و گفت به همین منظور مصمم به ایجاد شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه شدیم.

وی اضافه کرد: تصمیم داریم این شعب را افزایش داده و در شهرستانها نیز با توجه به نیازهای موجود اقدام به این کار کنیم.

تجری با بیان اینکه اهمیت دادن به بخش فراوری و صنعت می تواند سبب ارتقای این بخش گردد، گفت: بدنبال آنیم در کمترین زمان به مسائل فعالین این بخش رسیدگی گردد و حتی المقدور از تشکیل پرونده جلوگیری گردد.

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه نیز با بیان اینکه کشور در جنگ مالی به سر می برد، یادآور شد: امروزه بی رحمانه ترین تحریم ها بر کشور ما تحمیل شده و بی شک سربازان این جنگ مالی فراورینمایندگان و صنعتگران هستند و ما نیز به هر طریق باید پشتیبان و مشوق آنان باشیم.

کرمی اضافه کرد: اختلاف در جامعه طبیعی است و در بخش فراوری نیز اختلاف پیش می آید، اما اگر کسانی بخواهند در بخش فراوری اخلال ایجاد نمایند اجازه نخواهیم داد و با آنها برخورد خواهد شد.

دادستان کرمانشاه ایجاد شعبه شورای حل اختلاف را سبب پیشبرد امور بخش فراوری دانست و تاکید نمود: از توسعه این شعب پشتیبانی خواهیم کرد و از این پس اختلافات این حوزه را به این شعبه ارجاع خواهیم داد تا اختلافات در کمترین زمان ممکن حل گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1109

به "افتتاح شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت و معدن کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید