افزایش تعداد کشته های حادثه در کلینیک سینا اطهر

به گزارش مجله عکس، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از افزایش تعداد جان باختگان حادثه انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر اطلاع داد.

افزایش تعداد کشته های حادثه در کلینیک سینا اطهر

سیدجلال ملکی در مصاحبه با ایسنا در این باره اظهار کرد: در ادامه عملیات جست وجو در بخش های دیگر ساختمان دقایق قبل، آتش نشانان توانستند شش تن را پیدا نمایند که شرایط وخیمی داشتند و تقریبا علایم حیاتی نداشتند.

وی ادامه داد: منتظر عوامل اورژانس هستیم، اما تقریبا می توان گفت که هر شش نفر فوت شدند. فقط یک نفر منتقل شده که آنالیز دقیق تر در این رابطه انجام گردد. در حال حاضر 19 نفر از داخل ساختمان به غیر از نجات یافتگان خارج شدند که فوت 18 نفر از آن ها متأسفانه تایید شده است. نظر نهایی توسط عوامل اورژانس اعلام خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران پیش تر از نجات یافتن حدود 20 تن در پی وقوع حریق در کلینیک سینا اطهر اطلاع داد.

ملکی گفت: ساعت 20:46 دقیقه آتش سوزی گسترده در مرکز درمانی سینا اطهر به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله، ایستگاه های آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان پنج طبقه بوده و در طبقه منفی دو، صدای انفجار شدید که ظاهراً ناشی از انفجار سیلندر بود، به گوش رسیده است. شدت انفجار و حریق به حدی بود که از فواصل دور نیز قابل رویت بود. حریق به طبقات بالایی نیز سرایت نموده بود و نیرو ها از چند طرف مشغول به اطفای حریق شدند.

ملکی اظهار کرد: نیرو ها پیروز شدند به طبقات بالایی نفوذ نمایند و حدود 20 نفر از افرادی را که در طبقات بالایی گرفتار بودند، نجات دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش خاموش شده و کارشناسان در حال رسیدگی به علت حادثه هستند.

وی اعلام کرد: نقاطی که کاربری درمانی دارند، باید بیشتر تحت نظر گرفته شوند و شرایط ایمنی و دسترسی ها باید در این مکان ها بسیار بالا باشد.

فرمانده نیروی انتظامی تهران: 10 تن از جان باختگان زن و مابقی مرد هستند

فرمانده نیروی انتظامی تهران عظیم درباره آخرین آمار قربانیان حادثه حریق کلینیک سینا اطهر گفت: 10 تن از جان باختگان زن و مابقی مرد هستند.

سردار حسین رحیمی اظهار کرد: تا به امروز تعداد 13 فوتی و 6 مصدوم را تأیید می کنیم که 10 تن از جان باختگان زن بوده اند.

وی ادامه داد: اجساد جان باختگان در حال خارج شدن از محل حادثه است.

فرمانده نیروی انتظامی تهران عظیم توضیح داد: هنوز تشخیص داده نشده که چند نفر از آنان از بیماران و چند نفر از پرسنل مرکز درمانی بوده اند.

سردار رحیمی گفت: درباره علت حادثه هنوز نمی توانم اظهارنظر قطعی کنم اما تیم های ارزیاب، جرایم جنایی و قاضی جنایی در حال آنالیز اند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1139

به "افزایش تعداد کشته های حادثه در کلینیک سینا اطهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد کشته های حادثه در کلینیک سینا اطهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید