بایدن: پوتین، ترامپ را مثل یک توله سگ به این طرف و آن طرف می کشاند

به گزارش مجله عکس، نامزد احتمالی دموکرات ها در انتخاباتی ریاست جمهوری پیش روی آمریکا در حمله لفظی به رئیس جمهور این کشور، او را توله سگی تحت کنترل همتای روسش توصیف کرد.

بایدن: پوتین، ترامپ را مثل یک توله سگ به این طرف و آن طرف می کشاند

به گزارش گروه بین الملل مجله عکس، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا به دلیل آنچه نزدیکی دونالد ترامپ به روسیه خوانده می شود، بار دیگر رئیس جمهور آمریکا را مورد انتقاد قرار داد و گفت وی مانند یک توله سگ تحت کنترل رئیس جمهور روسیه قرار گرفته است.

نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در یک تماس ویدئویی برای جمع آوری کمک مالی، به ترامپ به دلیل شکستش در سیاست خارجی و همچنین عملکرد ناموفقش در مهار بحران کرونا در آمریکا تاخت.

بایدن که در نظرسنجی های سراسری از جمله در ایالت های کلیدی که نتیجه انتخابات نوامبر آمریکا را رقم می زنند از ترامپ پیش است، وی را به رویکرد حمایت گرایانه و بخشنده در مقابل پوتین متهم کرد. انتقادی که از زمان روی کار آمدن ترامپ علیه وی مطرح بوده است. پیش از این تحقیقاتی در خصوص دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 به نفع ترامپ اجرا شده که نتیجه ای نداشته است.

به گزارش نشریه نیوزویک، طبق گزارشی که تیم انتخاباتی بایدن ارسال کرد، وی در این خصوص گفت: پوتین بایدن را مانند یک توله سگ در یک قفس کوچک به هر طرف می کشد.

روزنامه نیویورک تایمز چندی قبل در گزارشی مدعی شد یک واحد ناشناس اطلاعاتی ارتش روسیه شبه نظامیان طالبان را برانگیخته تا در ازای دریافت پاداش نقدی، علیه نیروهای ائتلاف بین المللی تحت هدایت آمریکا که در افغانستان حضور دارند، عملیات انجام دهد.

این ادعا واکنش های زیادی را در بین مقامات آمریکا برانگیخت و بسکمک ترامپ را در این خصوص مسئول دانستند. اما این گزارش از سوی کاخ سفید قویا تکذیب شد و سازمانهای اطلاعاتی آمریکا نیز اخیرا اعلام کردند در این زمینه شواهد و مدارک مستحکمی وجود ندارد.

وزارت خارجه روسیه نیز با رد گزارش ادعایی این روزنامه آمریکایی مبنی بر مشوق مالی مسکو برای طالبان جهت هدف دریافت نظامیان آمریکایی، گفت که هیچ مدرکی در این خصوص وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1147

به "بایدن: پوتین، ترامپ را مثل یک توله سگ به این طرف و آن طرف می کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: پوتین، ترامپ را مثل یک توله سگ به این طرف و آن طرف می کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید