حمایت صندوق بیمه روستائیان از خانواده های درگیر کرونا

به گزارش مجله عکس، خبرنگاران/همدان مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان گفت: این صندوق در راستای حمایت از بیمه شدگان و مستمری بگیران خود در مقابل شیوع کروناویروس، کانال ارتباطی ویژه ای را برای اعضا در قالب کمپین روستای بدون کرونا راه اندازی نموده است.

حمایت صندوق بیمه روستائیان از خانواده های درگیر کرونا

مهدی سماواتی در گفت وگو با مجله عکس، اضافه نمود: در این کانال ارتباطی که بر بستر پیامک طراحی شده، بیمه شدگان و مستمری بگیرانی که به صورت قطعی درگیر این بیماری بوده یا متاسفانه یکی از اعضای خود را از دست داده اند، می توانند با ارسال عدد 5 به 300027، به ما اطلاع دهند.

وی ادامه داد: هدف از اجرای طرح این است که با شناسایی خانواده های عضو صندوق که به صورت قطعی درگیر این بیماری شده اند یا به علت شیوع کروناویروس آسیب دیده اند، بتوانیم از آنها حمایت کنیم تا از این چالش عبور نمایند.

سماواتی اظهار کرد: کوشش ما این است که در مرحله اول، با اطلاع رسانی گسترده پیامکی به جامعه هدف یا به وسیله شبکه های اجتماعی، محیط روستایی و عشایری استان را از گزند این بیماری دور نگه داریم و در مرحله دوم نیز اگر یکی از خانواده های عضو صندوق درگیر این بیماری شد، در چارچوب ضوابط و مقررات صندوق از آن حمایت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 885

به "حمایت صندوق بیمه روستائیان از خانواده های درگیر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت صندوق بیمه روستائیان از خانواده های درگیر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید