خبرنگاران نارضایتی 52 درصدی آمریکایی ها از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا

به گزارش مجله عکس، تهران- خبرنگاران- نتایج یک نظرسنجی تازه نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها از عملکرد دونالد ترامپ رییس جمهوری کشورشان در مقابله با کرونا راضی نیستند.

خبرنگاران نارضایتی 52 درصدی آمریکایی ها از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا

نتایج نظرسنجی مشترک شبکه ای بی سی نیوز و مؤسسه افکارسنجی ایپسوس که آدینه به وقت محلی منتشر شد، حاکی است که 47 درصد پاسخ دهندگان از عملکرد ترامپ راضی و 52 درصد از آنها از عملکرد وی ناراضی هستند.

این نتایج بیانگر افزایش نارضایتی از پاسخ ترامپ به شیوع کروناست. دو هفته پیش نتایج نظرسنجی ها نشان می داد که بیشتر آمریکایی ها (55 درصد) از عملکرد وی در مقابله با کرونا راضی و 43 درصد ناراضی بودند.

شمار مبتلایان در دو هفته گذشته در آمریکا بشدت افزایش یافته است؛ به طوری که تعداد مبتلایان به کرونا در بعضی شهرها هر چهار یا پنج روز با افزایش دو برابری روبرو می گردد.

شهرهای نیویورک، دیترویت، بوستون، نیو اورلئانز و چند شهر دیگر از کانون هایی هستند شدیدترین آمار شیوع کرونا در آمریکا را ثبت نموده اند.

نتایج نظرسنجی مشترک ای بی سی نیوز و ایپسوس همچنین نشان می دهد که 89 درصد آمریکایی ها بسیار نگران یا به نوعی نگران هستند که شاید به کرونا مبتلا شوند.

مراکز درمانی در آمریکا با کمبود تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی برای درمان بیماران روبرو هستند.

بسیاری از فرماندران، دولت ترامپ را به ضعف در یاری رسانی به ایالت ها متهم نموده اند.

آمار لحظه ای دانشگاه جان هاپکینز آمریکا نشان می دهد که 266 هزار و 671 نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده و 6 هزار و 921 بیمار نیز جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 942

به "خبرنگاران نارضایتی 52 درصدی آمریکایی ها از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نارضایتی 52 درصدی آمریکایی ها از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید