درخواست تخفیف شهریه در بحران کرونا

به گزارش مجله عکس، شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی طی نامه ای به وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی درخواست ورود به مسئله تخفیف و بخشش شهریه دانشجویان شهریه پرداز در بحران کرونا را مطرح کردند.

درخواست تخفیف شهریه در بحران کرونا

به گزارش مجله عکس، در نامه شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی خطاب به دکتر سعید نمکی آمده است: با توجه به بحران پاندمی کووید-19، آموزش واحدهای ارائه شده در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تا به امروز به صورت مجازی بوده است. از این رو حقوق دانشجویان شهریه پرداز که شهریه مقرری به ازای آموزش حضوری پرداخت نموده اند متضرر گشته است.

با توجه به پیگیری های قبلی شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی و مساعدت معاونت آموزشی وزارت بهداشت در مورد تخفیف و بخشش شهریه دانشجویان شهریه پرداز به هیأت امنای دانشگاه های علوم پزشکی کشور تفیض اختیار شده است که متأسفانه تا به امروز نه تنها شاهد هیچ گونه ساماندهی در این باره در دانشگاه ها نبوده ایم بلکه شهریه دانشجویان به طور تمام و کامل پرداخت شده است.

بنابراین از مقام عالی وزارتخانه در راستای احقاق حقوق این دست از دانشجویان با توجه به عدم وجود عزمی پایدار در دانشگاه های علوم پزشکی کشور موضوع تخفیف شهریه دانشجویان شهریه پرداز در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 را در دستور کار هیأت امنای مشترک وزارت بهداشت قرار داده تا بتوانیم در کنار همدیگر شعار عدالت آموزشی و اجتماعی را طنین انداز کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1126

به "درخواست تخفیف شهریه در بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست تخفیف شهریه در بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید