راه اندازی فروشگاه گوشت شناسنامه دار درداخل کشتارگاه

به گزارش مجله عکس، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل کشتارگاه تبریز از راه اندازی فروشگاه گوشت در شهر تبریز اطلاع داد.

راه اندازی فروشگاه گوشت شناسنامه دار درداخل کشتارگاه

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛کریم قدرتی گفت: به دنبال استقبال همشهریان از فروشگاه عرضه مستقیم گوشت شناسنامه دار در داخل کشتارگاه و برای رفاه حال مردم عزیز تبریز اقدام به راه اندازی دومین شعبه عرضه گوشت شناسنامه دار در سطح شهر کردیم.

وی اظهارداشت: این فروشگاه با هدف عرضه گوشت شناسنامه دار و به صورت مستقیم از کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز تهیه و با نظارت کامل این مجموعه در اختیار مردم قرار می گیرد.

قدرتی توضیح داد: کنترل کیفیت و سلامت گوشت از مبدأ تا عرضه، مدیریت قیمت در کنار افزایش کیفیت از ویژگی های فروشگاه های کشتارگاه است که با قیمت مصوب اتحادیه قصابان عرضه می گردد.

مدیرعامل کشتارگاه تبریز اضافه نمود: خوشبختانه در این راستا توانستیم از ظرفیت های بخش خصوصی نیز بهره ببریم و مطمئن هستیم استقبال خوبی از این طرح خواهد شد.

فروشگاه شماره دو کشتارگاه تبریز هم اکنون در آدرس فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا بعد از برج شهران مشغول خدماترسانی به شهروندان است.

این فروشگاه بعد از فروشگاه مرکزی عرضه گوشت دومین فروشگاه کشتارگاه است که راه اندازی می گردد فروشگاه اول نیز در داخل مجموعه کشتارگاه دایر بوده و فعالیت خود را ادامه می دهد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1474

به "راه اندازی فروشگاه گوشت شناسنامه دار درداخل کشتارگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی فروشگاه گوشت شناسنامه دار درداخل کشتارگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید