شرط کمیته ملی المپیک برای تخصیص پایانی بودجه به 47 فدراسیون

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، نیمه دوم امسال هنوز به میانه راه نرسیده با این حال کمیته ملی المپیک تا به امروز 75 درصد بودجه مصوب فدراسیون ها را در اختیارشان قرار داده و اعتبار لازم برای پرداخت 25 درصد باقی مانده را هم تامین نموده است.

شرط کمیته ملی المپیک برای تخصیص پایانی بودجه به 47 فدراسیون

برای تخصیص مرحله چهارم و پایانی بودجه فدراسیون ها در امسال، کمیته ملی المپیک بیش از 7 میلیارد تومان تامین اعتبار داشت است. با واریز این بودجه به حساب 47 فدراسیون، سقف دریافتی 99 آنها به صد درصد می رسد و بدین ترتیب حساب و کتاب کمیته و فدراسیون ها صفر خواهد شد.

کمیته ملی المپیک میخواهد طی هفته اول آذرماه مرحله نهایی تخصیص اعتبار به فدراسیون ها را به نتیجه برساند. این کمیته برای انجام این مهم متقاضی دریافت گزارش عملکرد فدراسیون ها شده است.

این گزارش عملکرد باید گویای فعالیت ها و برنامه های اجرایی فدراسیون ها در ازای دریافت سه مرحله نخست بودجه از کمیته ملی المپیک باشد. این کمیته طی مکاتبه با فدراسیون ها از آنها خواسته تا این گزارش را در اختیار داشته باشد.

کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در مصاحبه با خبرنگاران ضمن اشاره به این موضوع در پاسخ به این پرسش که محتمل است گزارش عملکرد دریافتی از فدراسیون ها در میزان بودجه تخصیصی مرحله چهارم به آنها تغییری ایجاد کند؟، گفت: کمیته ملی المپیک بر اساس بودجه مصوب فدراسیون در امسال، اقدام لازم برای پرداختی مرحله چهارم را انجام می دهد. بنابراین گزارش عملکرد تغییری در رقم واریزی این مرحله ایجاد نمی کند اما ما باید مستندات لازم برای چگونگی هزینه کرد اعتباری که در اختیار فدراسیون ها قرار می دهیم را داشته باشیم. این مستندات برای تصمیم گیری های بعدی ضروری است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک همچنین تاکید نمود که فوتبال سهمی در پرداختی ها ندارد. وی گفت: در سه مرحله قبلی فدراسیون فوتبال هیچ سهمی از اعتبارات تخصیصی کمیته ملی المپیک نداشت. در کل این فدراسیون طی امسال هیچ یاری اقتصادی از کمیته نگرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1366

به "شرط کمیته ملی المپیک برای تخصیص پایانی بودجه به 47 فدراسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط کمیته ملی المپیک برای تخصیص پایانی بودجه به 47 فدراسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید