شفاف سازی باشگاه استقلال درباره قرارداد بازیکن سابق پرسپولیس

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، در بحث پیوستن محمد نادری از پرسپولیس به استقلال بحثی که خیلی مورد توجه قرار گرفت، مبلغ 200 هزار دلار رضایتنامه ای بود که نادری باید به باشگاه کورتریک بلژیک پرداخت می کرد. ابتدا اعلام شد استقلال این مبلغ را به باشگاه بلژیکی پرداخت کرده ولی بعداً سندی منتشر شد مبنی بر اینکه نادری خودش متعهد به پرداخت رضایتنامه شده است.

شفاف سازی باشگاه استقلال درباره قرارداد بازیکن سابق پرسپولیس

عبدیان یکی از اعضای هیات مدیره استقلال در این ارتباط مدعی شد نادری از جیب خودش رضایتنامه را پرداخت کرده!

این در حالی است که اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال امروز در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد پول رضایتنامه نادری در قرارداد این بازیکن دیده شده و او چیزی از جیب خودش نداده است.

خلیل زاده گفت: نادری باید پولی را به باشگاه بلژیکی پرداخت می کرد. ما این را نپذیرفتیم و او خودش این را قبول کرد که رضایتنامه اش را بگیرد.

وی در پاسخ به این سئوال که قرارداد نادری با استقلال چه میزان است؟ شرح داد: یک مبلغ عُرف به نادری دادیم.

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال آنقدر به نادری پول داده که با وجود پرداخت پول رضایتنامه چیزی برای خودش مانده باشد؟ اظهار کرد: بله فکر می کنم چیزی برایش مانده است.

خلیل زاده همچنین درباره اینکه عبدیان مدعی شده بود نادری از جیب خودش برای دریافت رضایتنامه پول داده است، گفت: ما یک پول به عنوان قرارداد و یک پول برای آپشن به نادری دادیم. البته مبلغ بالایی نبوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1323

به "شفاف سازی باشگاه استقلال درباره قرارداد بازیکن سابق پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی باشگاه استقلال درباره قرارداد بازیکن سابق پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید