فرصت 383 دقیقه ای نیمکت نشینان پرسپولیس

جوان های پرسپولیس در هفته های آینده شانس بیشتری برای بازی کردن خواهند داشت چرا که برانکو غیر از آنها گزینه ای ندارد برای جایگزینی ماهینی و عالیشاه مصدوم.

فرصت 383 دقیقه ای نیمکت نشینان پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران ، غیبت سه بازیکن اصلی پرسپولیس در بازی با السد، سن نیمکت این تیم را پایین تر آورد. نیمکتی با حضور دو دروازه بان و میانگین سنی 22.3 سال که اگر دو دروازه بان را از آن کنار بگذاریم، میانگین سنی 21 سال برای 5 بازیکن حاضر روی نیمکت به ثبت خواهد رسید.

در بازی رفت با السد احسان علوان زاده، سعید حسین پور و حمیدرضا طاهرخانی به عنوان بازیکن ذخیره برای پرسپولیس به میدان رفتند که میانگین سنی این بازیکنان نیز 21.3 سال بوده است. 7 بازیکن ذخیره پرسپولیس در بازی با السد با احتساب نفراتی که در این به میدان رفتند، در مجموع 49 بار پیراهن پرسپولیس را بر تن نموده اند و اگر بوژیدار رادوشوویچ را کنار بگذاریم، این عدد به 36 خواهد رسید و مجموع دقایق بازی این بازیکنان با پیراهن پرسپولیس هم می گردد 383 دقیقه.

بازیکنان جوان پرسپولیس البته طی هفته های منتهی به نیم فصل شانس بیشتری برای بازی کردن خواهند داشت چرا که با توجه به مصدومیت ماهینی و عالیشاه که اولی فصل را از دست داده و دومی هم چند هفته دور از تمرینات خواهد بود، پرسپولیس گزینه های محدودی در اختیار خواهد داشت و با مصدومیت یا محرومیت یک بازیکن دیگر برانکو ناچار به استفاده بیشتر از بازیکنان نیمکت نشین خواهد بود.

2 – 210

منبع: ایران ورزشی

به "فرصت 383 دقیقه ای نیمکت نشینان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت 383 دقیقه ای نیمکت نشینان پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید