قلعه نویی: باید 3 امتیاز را می گرفتیم اما فوتبال ما را تنبیه کرد، می توانستیم بدون پیغام نیازمند هم بازی کنیم!

به گزارش مجله عکس، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان مدعی است استحقاق تیمش در مصاف با سایپا بیش از یک امتیاز بوده است.

قلعه نویی: باید 3 امتیاز را می گرفتیم اما فوتبال ما را تنبیه کرد، می توانستیم بدون پیغام نیازمند هم بازی کنیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله عکس، امیر قلعه نویی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال سپاهان مقابل سایپا در هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال، گفت: به نظرم بازی خیلی خوبی انجام دادیم. بازیکنان ما فوتبال خوبی بازی کردند و سایپا نزدیک دورازه ما هم نشد. سایپا تیم خوبی است و هفته قبل که با استقلال مساوی کرد، موقعیت های زیادی داشت، اما امشب به دروازه ما نزدیک هم نشد. ما خودمان را باید تنبیه کنیم و فوتبال هم ما را تنبیه کرد.

وی اضافه نمود: به نظرم کیفیت زمین هم خوب نبود و چمن بلند بود. نمی دانم چرا این طور بود، اما به بازیکنانم بابت این بازی تبریک می گویم. به آقای ابراهیم صادقی هم تبریک می گویمو تیم او امروز با لایه های دفاعی به میدان آمد و روی ضربات ایستگاهی برنامه داشت که اجازه ندادیم به نتیجه برسند. ما باید سه امتیاز این بازی را می گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص اینکه تعویض های تیمش هم تهاجمی بود، گفت: ما سروش رفیعی را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و به جای او مهاجم آوردیم تا به گل برسیم. موقعیت های خوبی هم داشتیم که استفاده نکردیم و در این بازی حق مان سه امتیاز بود، اما وقتی خودمان از این موقعیت ها استفاده نکردیم و فوتبال تنبیه مان کرد.

قلعه نویی خاطر نشان کرد: بازیکنان ما بازی خوبی انجام دادند و شناور بازی کردند. فوتبال ما را تنبیه کرد، چون از موقعیت های مان استفاده نکردیم. چمن زمین هم بلند بود و هم کیفیت نداشت. می توانستیم با اختلاف حریف را شکست دهیم. فکر می کنم بدون پیغام نیازمند درون دروازه هم می توانستیم بازی کنیم، چون موقعیتی روی دروازه ایجاد نشد. امروز یکی از روزهای بد ما از لحاظ شانس بود.

وی در خصوص اینکه قبل از بازی گفته بود سایپا دفاعی بازی می نماید، اما در جریان بازی این تیم تحت فشار قرار نگرفت، توضیح داد: این یک نظر است، اما فکر کنم حداقل با اختلاف سه چهار گل باید می بردیم. فکر نمی کنم در این زمین می توانستیم چند موقعیت ایجاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره داوری این ملاقات گفت: تیم داوری خوب بود. داوران ما مستعد هستند. نسلی هستند که باید حمایت شوند تا نهایت آرامش را داشته باشند. باید فغانی های زیادی در آینده داشته باشیم.

قلعه نویی در خصوص غیبت امید نورافکن خاطر نشان کرد: تست دوم نورافکن مثبت بود و قرنطینه شد. فکر می کنم بعد از بازی های آینده به تمرینات اضافه گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1136

به "قلعه نویی: باید 3 امتیاز را می گرفتیم اما فوتبال ما را تنبیه کرد، می توانستیم بدون پیغام نیازمند هم بازی کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: باید 3 امتیاز را می گرفتیم اما فوتبال ما را تنبیه کرد، می توانستیم بدون پیغام نیازمند هم بازی کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید