قول افزایش بودجه کشتی در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

به گزارش مجله عکس، جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، امروز با حضور رئیس فدراسیون کشتی در محل این کمیته برگزار شد.

قول افزایش بودجه کشتی در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری مجله عکس محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتس در گفت و گو با روابط عمومی این فدراسیون، در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه گفت: این جلسه با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیئت اجرایی در خصوص بررسی برنامه های کشتی کشور به جهت حضور در رقابت های المپیک توکیو برگزار شد.

وی شرح داد: در این جلسه رئیس فدراسیون کشتی گزارش کاملی از برنامه ها و طرح های آماده سازی ملی پوشان در راه حضور در المپیک، شامل برگزاری مسابقات داخلی، اردوهای آماده سازی و مسابقات تدارکاتی و برون مرزی ارائه کرد.

سخنگوی فدراسیون ادامه داد: در این نشست گزارش کاملی در خصوص میزان بدهی های فدراسیون از جمله به اتحادیه جهانی کشتی، آژانس های مسافرتی، سازمان امور مالیاتی، تأمین کنندگان مواد غذایی، شرکت تجهیز، سایر اشخاص حقیقی و شرکت ها و همچنین هزینه های پرسنلی، عوامل اجرایی و داوران به سمع نظر حاضران رسید.

امامی اظهار کرد: با توجه به اعلام نیازهای فدراسیون کشتی در سال 99 و اینکه کشتی کشور برنامه های مدونی برای حضور ملی پوشان در المپیک توکیو در دست دارد و این موضوع مستلزم هزینه خواهد بود، رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیئت اجرایی این قول را دادند که در سال المپیک، نسبت به افزایش بودجه فدراسیون ترتیب اثر دهند.

وی گفت: در این نشست مقرر شد اعضای هیئت اجرایی، طی جلسه ای دیگر با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، نسبت به افزایش بودجه فدراسیون کشتی و کمک به ورزش ملی کشور در سال پیش رو اقدام کنند.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1000

به "قول افزایش بودجه کشتی در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول افزایش بودجه کشتی در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید