مهلت ارسال اثر به جایزه کتاب سال تمدید شد

به گزارش مجله عکس، دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران مهلت ارسال آثار به سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را تا 20 مهر ماه تمدید کرد.

مهلت ارسال اثر به جایزه کتاب سال تمدید شد

سی وششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در بهمن ماه و همزمان با دهه مبارکه فجر برگزار می گردد. بر این اساس دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت نموده با ثبت نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir، کتاب یا کتاب های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال معرفی نمایند.

آثار ارسالی باید برای نخستین بار در سال 1396 منتشر گردیده و جزو کتاب های یاری درسی و افست نباشند. علاوه بر این، کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.کتاب های داستان و رمان بزرگسال، پژوهش و نقد ادبی (تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و کودک و نوجوان، به دلیل همپوشانی با جایزه جلال آل احمد و جایزه شعر فجر در کتاب سال داوری و ارزیابی نمی گردد.

تنها آثاری در این جایزه داوری و ارزیابی می شوند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب ارسال کند. همچنین ارسال لوح فشرده متن اصلی آثار ترجمه گردیده الزامی است و آثار دریافت گردیده بازگردانده نخواهند شد.

مهلت ارسال آثار تا 20 مهرماه 1397 تمدید گردیده و ناشران و صاحبان آثار باید کتاب های خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره 2، طبقه دوم، کدپستی 1315753715 ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 51

به "مهلت ارسال اثر به جایزه کتاب سال تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال اثر به جایزه کتاب سال تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید