واکنش منتخب مجلس یازدهم به بازداشت سرپرست حزب اسلام آذربایجان

به گزارش مجله عکس، منتخب مردم تبریز در یازدهمین دوره مجلس گفت: بازداشت حاج الهام علی اف در باکو نشان می دهد که سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در قبال همسایگان باید به نحوی تغییر کند.

واکنش منتخب مجلس یازدهم به بازداشت سرپرست حزب اسلام آذربایجان

به گزارش مجله عکس به نقل از فارس، حاجی الهام علی اف سرپرست حزب اسلام آذربایجان که 2 روز پیش بازداشت شده بود به چهار ماه حبس محکوم شد.

سرپرست حزب اسلام آذربایجان بر اساس ماده قانونی 274 قانون جزایی جمهوری آذربایجان، خیانت به دولت و جاسوسی متهم و به چهار ماه حبس محکوم شده است و هم اکنون حاج محسن صمداف رییس حزب اسلام آذربایجان نیز با اتهاماتی از قبیل، اخلال علیه امنیت ملی و تشکیل گروه مسلح به 12 سال حبس محکوم شده و در زندان بسر می برد.

روح الله متفکر آزاد منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به بازداشت سرپرست حزب اسلام آذربایجان واکنش نشان داده است و در صفحه شخصی توییتر خود نوشته است که بازداشت حاج الهام علی اف در باکو نشان می دهد که سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در قبال همسایگان باید بنحوی تغییر کند.

وی تاکید کرده است که روابط با ما بر اساس معادله موازنه منفی طراحی نشود و هزینه اعمال فشار بر اسلام گراها برایشان سنگین باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 872

به "واکنش منتخب مجلس یازدهم به بازداشت سرپرست حزب اسلام آذربایجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش منتخب مجلس یازدهم به بازداشت سرپرست حزب اسلام آذربایجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید