وزارت صمت دستور جبران خسارات وارده به شاهوار را صادر کند

به گزارش مجله عکس، سید حسن حسینی شاهرودی در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه برطرف موانع توسعه صنعتی، معدنی، کشاورزی مطالبه اصلی مردم شاهرود و میامی در شرق استان سمنان است، تأکید کرد: مردم این شهرستان ها انتظار دارند تا رئیس جمهور در سفر قریب الوقوع خود از شرق استان نیز دیدار کند تا در جریان موانع فراوری و توسعه در بخش های مختلف قرار گیرد.

وزارت صمت دستور جبران خسارات وارده به شاهوار را صادر کند

وی اضافه نمود: این سفر و این حضور رئیس دولت می تواند راهگشای بسیاری از معضلات و عقب ماندگی های شرق استان سمنان ازجمله تصویب مرز هوایی در فرودگاه شاهرود باشد.

معدن بوکسیت خسارات را جبران کند

عضو خانه ملت بابیان اینکه مردم شاهرود ربع قرن پیش فرودگاهی را با دست خالی بنا کردند که امروز سال های سال است، معطل تصویب مرز هوایی مانده است، گفت: حمایت از کمیته مردمی فرودگاه شاهرود و تکمیل نواقص فرودگاه در زمره اقداماتی است که از سوی مدیرعامل فرودگاه های کشور اتفاق افتاده و جای تقدیر دارد اما مردم از دولت نیز مطالبه دارند که به این امر رسیدگی کند.

حسینی شاهرودی درباره وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز، گفت: حمایت و برطرف موانع موجود در توسعه معدنی منطقه شاهرود و میامی توسط این وزارت خانه می تواند به برطرف معضل بیکاری در منطقه منجر گردد.

وی با اشاره به گزارش رسمی که اخیرا توسط مرکز پژوهش های مجلس پیرامون فعالیت معدن بوکسیت ارائه گردیده است، گفت: وزارت صنایع باید به تخلفات عدیده شرکت آلومینیم جاجرم در بهره برداری بی رویه معدن بوکسیت تاش رسیدگی نموده و دستور جبران خسارات وارده به منابع آب و محیط زیست و حیاط وحش منطقه را صادر کند.

نماینده شاهرود و میامی همچنین گفت: استقرار دانشکده دندانپزشکی بسطام و تکمیل مرکز اورژانس شاهرود و بیمارستان میامی و تکمیل دیگر مراکز درمانی در شاهرود و میامی نیز در زمره مطالبات مردم شرق استان سمنان از وزارت بهداشت و درمان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 56

به "وزارت صمت دستور جبران خسارات وارده به شاهوار را صادر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت صمت دستور جبران خسارات وارده به شاهوار را صادر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید