وقتی منصور هادی از مکر ائتلاف سعودی رودست می خورد

به گزارش مجله عکس، معاون وزیر خارجه دولت منصور هادی در یمن گفت که اقدامات امروز امارات در حمایت از شورشیان کودتاگر در عدن با هدف اصلی ائتلاف نظامی از جنگ یمن که دفاع از مشروعیت منصور هادی خوانده شده بود، مغایرت دارد.

وقتی منصور هادی از مکر ائتلاف سعودی رودست می خورد

به گزارش گروه بین الملل مجله عکس، وزارت امور خارجه دولت مستعفی و فراری منصور هادی در یمن مدعی است حملات امروز به عدن و نهادهای دولتی آن کودتا علیه مشروعیت توسط شورای انتقالی جنوب است که مورد حمایت امارات عربی متحده واقع شده است.

وزارت خارجه دولت منصور هادی اضافه کرد، این حملات به طور واضح و روشن با هدف اصلی که ائتلاف به خاطر آن تشکیل شد یعنی دفاع از مشروعیت آنها، مغایرت دارد.

وبگاه الخبر الیمنی گزارش داد، محمد الحضرمی معاون وزیر خارجه دولت منصور هادی، شورای انتقالی و دولت امارات عربی متحده را مسئول تبعات کودتا علیه مشروعیت در عدن خواند.

وی از دولت امارات خواست یاری اقتصادی و نظامی خود را از این گروه هایی که آنها را شورشیان کودتاگر علیه دولت خواند کاملا و فورا متوقف کند.

در ادامه درگیری ها که از روز چهارشنبه میان شبه نظامیان شورای انتقالی با نیروهای وابسته به دولت منصورهادی در شهر عدن شروع شده؛ عصر روز شنبه خبرگزاری رویترز گزارش داد که کاخ معاشیق مقر دولت مستعفی یمن سقوط نموده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 252

به "وقتی منصور هادی از مکر ائتلاف سعودی رودست می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی منصور هادی از مکر ائتلاف سعودی رودست می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید