پاسخ کانادا به آزار جنسی در سینما، منشور اخلاقی تدوین می گردد

به گزارش مجله عکس، صنایع فیلم و تلویزیون کانادا به صورت مشترک در حال برداشتن قدم هایی هستند تا بتوانند یک منشور اخلاقی با هدف انتها دادن به آزار جنسی داخل و خارج صحنه های فیلمبرداری ایجاد نمایند.

پاسخ کانادا به آزار جنسی در سینما، منشور اخلاقی تدوین می گردد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش انتخاب به نقل از هالیوود ریپورتر، بعد از یک ملاقات طولانی بین اتحادیه ها، اصناف و انجمن های صنایع فیلم و تلویزیون کانادا در تورنتو، نمایندگان آنها در بیانیه ای مشترک اعلام کردند به منظور ارایه پاسخی گسترده در کل صنایع فیلم و تلویزیون به آزار، تبعیض، سوءاستفاده و خشونت جنسی با هم همکاری خواهند کرد.

در این بیانیه همچنین آمده است: ما تفاهم نظر داریم که باید نسبت به چنین رفتاری تحمل صفر وجود داشته باشد. ما آگاهیم که افزایش دادن برابری جنسیتی و گوناگونی در سراسر صنایع مان بخشی مهم از راهکار است.

منشور اخلاقی پیشنهاد داده شده انتظارهای برخورد درست و نادرست، نحوه اعمال آن و عواقب آن را هم تعریف می نماید.

بحث های پیش آمده در این مورد در شمال مرزهای آمریکا پس از این شکل گرفت که آموزشگاه اسکار آمریکا هم تصمیم گرفت بعد از اتهام های وارد شده به هاروی واینستین و بسیاری از افراد دیگر، منشور اخلاقی خودش را درست کند.

صنایع فیلم و تلویزیون کانادا همچنین پیشنهاد نموده اند که مکانیزم های گزارش دادن چنین رخدادها و حمایت از قربانیان آنها به شیوه ای کاربردی تر طراحی و سیاست های فعلی هم بهتر اعمال شوند.

این در حالی است که چندی پیش میا کرشنر بازیگر کانادایی از اتحادیه بازیگری کانادا به خاطر حمایت نشدن از او مقابل برخوردی که با هاروی واینستین داشت شکایت کرد و گفت بازیگران هنوز هم از گزارش دادن سوءاستفاده جنسی به خاطر ترس از به خطر انداختن جهت حرفه ای کاری شان خودداری می نمایند.

نمایندگان اتحادیه بازیگران کانادا، آموزشگاه سینما و تلویزیون کانادا، صنف کارگردانان کانادا، انجمن مدیران انتخاب بازیگر کانادا و انجمن تهیه نمایندگان رسانه کانادا از جمله افرادی بودند که در جلسه برگزار شده به منظور آنالیز این موضوع گرد هم آمدند.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 430

به "پاسخ کانادا به آزار جنسی در سینما، منشور اخلاقی تدوین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ کانادا به آزار جنسی در سینما، منشور اخلاقی تدوین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید