پیروانی: هر جایی کم آوردند، به پرسپولیس پرداختند

به گزارش مجله عکس، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه ملاقات با پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال گفت: انرژی میلیون ها پرسپولیسی از راه دور هم به تیم می رسد.

پیروانی: هر جایی کم آوردند، به پرسپولیس پرداختند

به گزارش گروه ورزشی مجله عکس، افشین پیروانی در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: بعد از یک وقفه طولانی، هیجان زیادی برای آغاز دوباره فوتبال وجود دارد و این را می گردد در تیم احساس کرد. خدا را شکر با تلاشی که انجام شد، تیم به بهترین نحو ممکن آماده شده است. البته درباره مسایل فنی، کادر فنی نظر می دهد که آن ها نیز در این مدت تلاش خیلی زیادی داشتند. خارج از مباحث فنی نیز تلاش زیادی شد تا بهترین شرایط ممکن در مسایلی که در کنترل و اراده باشگاه و تیم بود، از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی به مرحله اجرا درآید. در این مدت بسیار تلاش شد علیه پرسپولیس مشکل، فشار و هجمه به وجود آید. در مقابل سعی کردیم در تمرین و خارج از آن برای تیم، فضای آرامی فراهم باشد. به طور کلی باید بگویم؛ در تیم و باشگاه همه دست به دست هم دادند تا تیم با آغاز بازی ها فرایند خوب قبلی را حفظ کند و به هدف خودمان که تکرار قهرمانی و اجرای خواسته طرفداران است، دست پیدا کنیم.

وی درباره فشارهایی که در این مدت تلاش شد بر پرسپولیس وارد گردد از جمله مسایلی چون ادامه یا عدم ادامه برگزاری رقابت ها که اصلا در اراده باشگاه نبوده است ولی تلاش شد تا با تشویش اذهان عمومی و جامعه طرفداران فوتبال، مساله ساز گردد، ادامه داد: ما از همان ابتدا در این ارتباط اعلام نموده بودیم تابع قانون و تصمیم مراجع ذیربط، هستیم. هیچ فشاری هم برای اثرگذاری روی تصمیم ها انجام ندادیم. البته از جهاتی هم حق دارند. بالاخره پرسپولیس چند سال پیاپی قهرمان شد. از قدیم هم گفته اند که کار نیکو کردن از پرکردن است. این موفقیت احتیاج به برنامه ریزی و تلاش زیادی داشت و دارد. معین است که در این مدت برخی صحبت ها منطقی نبود.

در تمام زمینه ها و از هر فرصتی برای وارد آوردن هجمه نسبت به پرسپولیس و طرفداران آن استفاده شد. برخی هم هر جایی کم آوردند، به پرسپولیس پرداختند. البته ما انتظار و آمادگی این مسایل را داشتیم. تلاش کردیم در چنین فضایی محیط آرام و امن برای تیم به وجود آید و با آغاز فوتبال در بهترین شرایطی که امکانش فراهم بود وارد مسابقات شویم. البته شکی نیست که مسائل مختلفی هم داریم ولی خیلی سخت کار کردیم. تیم یک لحظه از این مساله غافل نیست که طرفداران از ما قهرمانی می خواهند. به آن ها می گویم برای این هدف خیلی سخت کار نموده ایم.

پیروانی درباره آخرین شرایط اوساگونا گفت: موضوع کریستین اوساگونا از آن مواردی است که در کنترل و اراده باشگاه نبوده است. البته این به معنای عدم اقدام نیست. تلاش ها هنوز از سوی باشگاه و بخش امور بین الملل ادامه دارد ولی فقدان پرواز و قوانین بین المللی در کنترل ما نبودند. بازیکنان آفریقایی با شرایط اوساگونا این مشکل را دارند. اگر تابعیت دوم و اروپایی داشت، شرایط متفاوت بود. البته شرایط سایر بچه ها غیر از محمد انصاری که مصدوم شد، خوب است. برای این بازی البته ترابی را هم نداریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره عدم حضور تماشاگران در استادیوم، اعلام کرد: بزرگترین حسرت ما همین مساله است. طرفداران روح پرسپولیس هستند. همان طور که قبل از این هم گفته بودم ما بیشتر از همه، به خاطر نبودن طرفداران ضرر می کنیم. طرفدارانی که پرسپولیس، عشق و زندگی آن ها است. حضورشان همواره یک انرژی مضاعف برای تیم بود. اقتدار پرسپولیس به طرفدارانش است و طرفداران هم بدانند تمام مجموعه تیم به عشق آن ها تلاش می نمایند. هیچ چیز جای حضور آن ها در استادیوم را برای ما نمی گیرد. البته مطمئن باشند این انرژی که از راه دور برای تیم می فرستند دریافت می گردد و اثر مثبت خودش را روی تیم می گذارد. میلیون ها ایرانی منتظر پیروزی و قهرمانی پرسپولیس هستند و قطعا همه ما این انرژی را دریافت می کنیم. طرفداران عزیز بدانند تمام تلاش خودمان را کردیم تا کمبودها را به حداقل برسانیم و به امید و کمک خدا یک آغاز خوب در لیگ داشته باشیم تا برای قهرمانی آماده شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1131

به "پیروانی: هر جایی کم آوردند، به پرسپولیس پرداختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: هر جایی کم آوردند، به پرسپولیس پرداختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید