تمام کردن داستان الدن رینگ 30 ساعت طول خواهد کشید

به گزارش مجله عکس، طبق چیزی که یکی از تهیه کنندگان فرام سافتور (From Software) به نام یاسوهیرو کیتائو (Yasuhiro Kitao) گفته، اتمام الدن رینگ (Elden Ring) حدود 30 ساعت طول خواهد کشید. این مقدار زمان بسیار خوب است. به دلیل اینکه نه بیش از حد است که از آن خسته شوید و نه کم است که حس کنید بازی کافی نیست.

تمام کردن داستان الدن رینگ 30 ساعت طول خواهد کشید

این خبر در کنار این موضوع اعلام شد که بازی طلایی شده است. به این معنا که ساخت آن به اتمام رسیده و در مرحله بهبود واقع شده است. کیتائو در مصاحبه خود گفت:

این مقدار زمان بازی چندان با چیزی که قبلاً فرام سافتور عرضه می کرده تفاوت چندانی ندارد. به این معنا که یک بازیکن معمولی حدود 50 ساعت برای دارک سولز 3 وقت می گذارد. این مقدار زمان به همراه بسته های الحاقی و گشت و گذار در بازی است. پس به احتمال زیاد اگر برای الدن رینگ محتوای اضافه عرضه شود، مدت زمان آن نیز به همین مقدار خواهد بود. یکی از مواردی که کیتائو روی آن تأکید داشت بحث قابلیت تجربه دوباره بازی بود. او در این مورد گفت:

کیتائو این نکته را گفت که امکان ندارد با یکبار بازی تمام محتوای الدن رینگ را تجربه کرد. به علت اینکه خاتمهی بازی چندین شاخه داشته و باید چند بار بازی را به اتمام رساند. پس به نظر می رسد الدن رینگ چند خاتمهی مختلف خواهد داشت. چیزی مانند سری سولز که در خاتمه با تصمیمات مختلف خاتمهی بازی نیز متفاوت می شد.

کیتائو در مورد وجود مأموریت های جانبی و خط های داستانی مختلف چیزی نگفت. با اینحال به علت اینکه این بازی بسیار گسترده است، قطعاً مأموریت جانبی وجود دارد. همینطور اینکه برای توضیح این دنیا لازم است تا داستان های دیگری کنار داستان اصلی وجود داشته باشند. به همین علت قطعاً تجربه کامل این بازی برای هر کس نیست و البته زمان بسیاری لازم خواهد داشت.

وجود حدود 30 ساعت محتوا برای الدن رینگ کاملاً کافی است. محتوای بیشتر از این حد ممکن است بازیکن را خسته کرده و مانع از این بشود که بسیاری از افراد آن را به اتمام برسانند. به طور کلی بازی های فرام سافتور به علت دشواری خود برای طرفداران خاصی هستند. قطعاً این شرکت سعی نخواهد کرد تا با محتوای بیش از حد و خسته کننده از تعداد مخاطبان خود کم کند.

منبع: RockPaperShotgun.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 فروردین 1401 بروزرسانی: 24 فروردین 1401 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2043

به "تمام کردن داستان الدن رینگ 30 ساعت طول خواهد کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام کردن داستان الدن رینگ 30 ساعت طول خواهد کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید