مقالات گردشگری

سعادتمند: امیدوارم روزی مثل والیبال قدرت های تنیس روی میز دنیا را شکست دهیم

خبرنگاران: سرپرست فدراسیون تنیس روی میز گفت: امیدوارم ما که در حسرت دریافت یک ست از تیم قدرتمند چین هستیم، روزی مثل والیبال بتوانیم قدرت های دنیا را شکست دهیم.

29 بهمن 1398

انگیزه بالای شاگردان بنا برای فتح آسیا، یک گام دیگر تا سفر به هند

به گزارش خبرنگاران، اعلام ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در هند خیال مدعیان تیم ملی را راحت کرد تا این نفرات بتوانند با انگیزه بیشتری برای فتح این میدان قاره ای تمرین نمایند. طبق برنامه کادر فنی، تنها یه اردوی...

27 بهمن 1398

پتروشیمی اندیمشک؛ از رویای اشتغال زایی تا بیابانی بی آب و علف ، اعتباراتی که بدون حساب و کتاب بذل و بخشش می شوند!

کلنگ زنی پتروشیمی اندیمشک در سال 86 انجام شد، اما با گذشت حدود 12 سال هنوز خبری از اجرایی شدن آن به گوش نمی رسد.

26 بهمن 1398

سفر به سوئیس، پیش از سفر بخوانید

سفر به سوئیس بدون شک یکی از به یاد ماندنی ترین تجربیات زندگی در طول عمرتان خواهد بود. اما این سفر نیز مانند سایر سفرها به تحقیقات و آنالیز قبل از آغاز سفر احتیاج دارد. با استفاده از این مقاله می توانید برای یک تعطیلات فراموش نشدنی برنامه ریزی کنید و تجربه...

25 بهمن 1398

روابط روسیه و چین عاملی مشخص کننده در سیاست جهانی است

نخست وزیر روسیه در آستانه سفر چهار روزه به چین تاکید نمود: روابط بین روسیه و چین در عرصه بین المللی، به عامل مهم معین کننده ای در سیاست جهانی تبدیل شده است.

24 بهمن 1398

زمان پیش فروش بلیت قطارهای مسافری

پیش فروش جدید بلیت قطارهای مسافری که قرار بود از امروز، یک شنبه، شروع گردد به روز چهارشنبه (18 دی ماه) موکول شد.

23 بهمن 1398

تایلند، 12 نوجوان مفقودشده در یک غار زنده پیدا شدند

گروه های نجات پیروز شدند 12 نوجوانی که از 9 روز پیش در یکی از غارهای تایلند مفقود شده بودند را زنده پیدا نمایند.

22 بهمن 1398

صندلی ژئوتوریسم در توسعه پایدار گردشگری

ژئوتوریسم، بخش جدید بازار و مبتنی بر حفظ و ارتقای ویژگی های جغرافیایی یک مکان است و عناصر آن از زمان شروع توریسم پایدار مطرح شده اند. ژئوتوریسم، شامل محیط زیست و تمامی ابعاد وجوه سفر است. این نوع توریسم، سبب حفظ یا ارتقای ماهیت جغرافیایی مکان، محیط زیست،...

21 بهمن 1398

دروغ هایی که ممکن است در خصوص سفر بشنوید

یکی از روش های کسب اطلاعات برای رفتن به سفر، می تواند مشورت با اطرافیان باشد با این اطمینان که از این طریق، تمامی جوانب امر در نظر گرفته می گردد. حال اگر اطلاعات نادرستی را دریافت کنیم مسلما دستکم از یک تصمیم گیری درست باز خواهیم ماند. اگر می خواهید با...

20 بهمن 1398

رسوایی تازه بویینگ ، هواپیمایی که دلقک ها طراحی و میمون ها بر آن نظارت نموده اند

اسناد و مدارک درزکرده از دفتر مرکزی بویینگ در آمریکا نشان می دهد بسیاری از مدیران و کارکنان این شرکت هواپیماسازی از همان ابتدا در جریان طراحی نامناسب و خطرناک بویینگ 737 مکس قرار داشته اند.

20 بهمن 1398

تعریف 160روستای مازندران به عنوان مقصد گردشگری نهایی شد

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که تعریف 160 روستای استان به عنوان راستا و مقصد گردشگری نهایی شده است.

18 بهمن 1398

کشورها شهروندانشان را از کانون شیوع کوروناویروس در چین تخلیه می نمایند

کشورها از جمله آمریکا و ژاپن در کوشش هستند تا شهروندانش را از شهر ووهان، کانون شیوع کوروناویروس جدید تخلیه نمایند و در همین حال نخستین مورد مرگ ناشی از ویروس از پکن پایتخت چین شده است.

15 بهمن 1398

سانحه دلخراش هواپیمایی در مهرآباد

تا به امروز 6 جنازه از میان لاشه های هواپیما بیرون کشیده شده است. آتش سوزی در محل حادثه مهار شده و نیروهای امدادی در حال جستجو برای یافتن کشته ها و مجروحان این حادثه هستند.

14 بهمن 1398

معرفی مکان های گردشگری شوشتر Shooshtar

شوشتر، از شهرهای قدیمی و بسیار زیبای ایران است که در دامنه کوه های زاگرس واقع شده است. به همین دلیل از آب و هوایی مطلوب و طبیعتی زیبا برخوردار است که آن را به یکی از مقاصد گردشگری جنوب غرب کشور، در بعضی از ایام سال به ویژه بهار تبدیل نموده است. در ادامه...

13 بهمن 1398

کاهش زمان پاسخ گویی به درخواست ها و شکایات در زنجان

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: در سال 98 هیچ گونه شکایتی از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در سامانه سامد به ثبت نرسیده است.

13 بهمن 1398

رویارویی اشرف غنی به وسیله فرایند مذاکرات صلح با طالبان افغانستان

خبرنگاران: سفرهای رئیس جمهور افغانستان در اواخر ماه سپتامبر به کشورهای چین، پاکستان و عربستان تصادفی نبود و بعضی کارشناسان آن را در جهت متقاعد کردن روسای طالبان افغانستان برای مذاکرات صلح می دانند.

10 بهمن 1398

کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است

خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های بالای استان در بخش های مختلف گفت: با توجه به این ظرفیت ها و همچنین مشوق های موجود، کرمانشاه بهشتی برای سرمایه گذاران است.

6 بهمن 1398

تفاهم نامه دوستی بین شهرداری تبریز و کاشان امضا شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی طی جلسه ای مشترک با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تبریز و همچنین شهردار و رئیس شورای شهر کاشان تفاهم نامه ای با عنوان دوستی امضا شد.

5 بهمن 1398

پهپادهای جدید نیروی دریایی ارتش چه قابلیت هایی دارند؟

رونمایی از دو پهپاد در آذرماه و الحاق این پهپاد ها به ناوگان های نیروی دریایی ارتش بیانگر این است که متخصصان نداجا، توان خود را بر روی طراحی و ساخت تجهیزاتی صرف نموده اند که قدرت اطلاعاتی عملیاتی ایران را در عرصه آب های سرزمینی و آزاد افزایش دهد.

4 بهمن 1398

هزاران نفر در ایران برای اعتراض کشته می شوند!

رئیس جمهور آمریکا که برای نشست دو روزه به لندن سفر کرده با اتهام زنی مجدد به ایران مدعی شد که در حال حاضر هزاران نفر در ایران فقط به دلیل اعتراض کردن، کشته می شوند.

30 دی 1398
تعداد: (176)