اخبار و رویدادها

ساخت واکسن کرونا آکسفورد بر پایه پروتئین های تنباکو ، واکسن کرونا چگونه به دست ما می رسد؟

واکسن کرونا در آخرین اخباری که در اختیار داشتیم توسط تیمی پژوهشگر در انگستان به تست انسانی رسیده بود و نتایج خوبی هم ثبت کرد؛ اما چون که زمان کافی برای مشاهده نتایج تست انسانی نگذشته بود هنوز به آن بی اعتماد بودیم.

31 شهریور 1399

نبود خریدار اصلی ترین مشکل پرورش دهنده اردک در خراسان جنوبی

نبود خریدار گوشت اردک در خراسان جنوبی منجر به کاهش پرورش اردک شد.

30 شهریور 1399

چگونه محیط خانه را برای نوجوانان محصل آماده کنیم؟

شرایط کنونی ایجاب می نماید که نوجوانان از راه دور و در خانه به تحصیل بپردازند، بهتر است ما برای آرام و مناسب سازی فضای خانه بکوشیم.

30 شهریور 1399

کرملین: پوتین به دنبال بازگشت به گروه 7 نیست

سخنگوی کرملین در واکنش به اظهار نظر اخیر وزیر خارجه آلمان در مورد حضور دوباره روسیه در گروه مالی هفت خاطرنشان کرد، رئیس جمهور روسیه هیچ گونه ابتکار عملی در مورد بازگشت این کشور به گروه هفت مطرح نکرده و به دنبال عضو شدن مجدد در این گروه هم نیست.

30 شهریور 1399

کارگر: بازار گوشت مرغ با عرضه مرغ منجمد تنظیم می شود ، قیمت تخم مرغ کاهش می یابد

سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: با توجه به محدودیت های صادراتی قیمت تخم مرغ در حال کاهش است و اقداماتی از قبیل عرضه مرغ منجمد برای تنظیم بازار گوشت مرغ اجرا شده است

29 شهریور 1399

لیورپول هنوز پیروز به توافق با بایرن نشده است

علیرغم توافق شخصی با خود تیاگو، لیورپول هنوز پیروز به جلب رضایت بایرن مونیخ برای این انتقال نشده است.

28 شهریور 1399

کجی گردن بچه ها را جدی بگیرید

باشگاه خبرنگاران/ فهیمه اوکاتی، متخصص فیزیوتراپی درباره تورتیکولی یا کجی گردن نوزادان اظهار کرد: تورتیکولی یک موقعیت غیرطبیعی سر و گردن بوده که بیشتر در نوزادان شیوع دارد. این عارضه ممکن است بر اثر کشیدگی عضله استرنوکلیدوماستوئید (ماهیچه جناغی پستانکی)...

28 شهریور 1399

کتاب راه باریک آزادی نقد و آنالیز می گردد

به گزارش خبرنگاران، نشست نقد و آنالیز کتاب راه باریک آزادی به همت اندیشگاه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با طرح دیدگاه هایی از سید علیرضا حسینی بهشتی و سید علیرضا بهشتی شیرازی به صورت آنلاین برپا می گردد.

27 شهریور 1399

در نشست دوحه، درباره بعضی موضوعات توافق هائی صورت گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، رئیس هیئت مذاکره کننده دولت افغانستان با طالبان امروز یکشنبه خاطرنشان کرد که به دنبال سرانجام یافتن نشست افتتاحیه نمایندگان دولت این کشور با نمایندگان گروه طالبان در دوحه قطر، دو طرف در مورد بعضی موضوعات...

26 شهریور 1399

نیاز صنعت گردشگری کویر لوت به سرمایه گذاری

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، نیاز صنعت گردشگری کویر لوت به سرمایه گذاری مشاهده می شود.

25 شهریور 1399

افزایش دو برابری هزینه های کارزار ترامپ برای جبران عقب افتادگی در مقابل بایدن

علیرغم دو برابر شدن هزینه های کارزار انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا نسبت به ماه گذشته، همچنان رقیب دموکرات وی با اختلاف 10 درصد پیش است.

25 شهریور 1399

قرارداد 190 میلیون دلاری آمریکا برای خرید سامانه ضد پهپاد

وزارت دفاع آمریکا گفت، نیروی زمینی ارتش این کشور یک قرارداد جدید را به ارزش حدود 190 میلیون دلار با یک شرکت به هدف فراوری یک سامانه متحرک دفاع یکپارچه هوایی ویژه محافظت از نیروهای زمینی در برابر حملات پهپادی امضا نموده است.

24 شهریور 1399

تغییرات آب و هوایی خرس های قطبی را منقرض می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای اف پی، طبق تحقیقی جدید تغییرات آب و هوایی به انقراض خرس های قطبی منجر می شوند.

23 شهریور 1399

8 ایده کار در منزل با سرمایه کم

مشاغل خانگی - به هر شکلی که بخواهد - طی سال های اخیر محبوبیت زیادی به خصوص دربین قشر جوان پیدا نموده است . این نوع مشاغل قابلیت انعطاف پذیری دارند، ریسک کمتری دارند، درآمد نسبتا خوبی دارند و هر فرد با توجه به سلیقه و توانایی های خود تایم کاری و شیوه کار...

23 شهریور 1399

تیبا 77 میلیون و 800 هزار تومان شد

بر اساس قیمت های جدید شرکت سایپا در تیرماه امسال تیبا دو از 60 میلیون و 620 هزار تومان به 77 میلیون و 800 هزار تومان شده است.

22 شهریور 1399

علام دستور کار سفر الکاظمی به تهران و ریاض

ایاد علاوی نخست وزیر اسبق و رئیس ائتلاف الوطنیه عراق به انتقاد تلویحی از سفر مصطفی الکاظمی به عربستان سعودی پرداخت و گفت سفر دوشنبه الکاظمی به عربستان به مسئله پولی و اقتصادی مرتبط است، اما عربستان هیچ پولی ندارد که به عراق یاری کند.

22 شهریور 1399

نکونام: کرونا خیلی به تیم من ضربه زد و باعث شد شکست بخوریم، ما هم تا یک جایی می توانیم بجنگیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان تیمش به ویروس کرونا را دلیل اصلی شکست سرخپوشان خوزستانی مقابل پرسپولیس دانست.

21 شهریور 1399

گروه های جهادی همچون رزمندگان دفاع مقدس حماسه آفرین اند

دبیر مجمع جهادگران استان مرکزی گفت:گروه های جهادی این استان برای استقرار و یاری در انجام اقدامات جهادی و پیشگیرانه برای مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا آمادگی خود را اعلام می دارند.

21 شهریور 1399

حقوق ماهانه پرداختی تامین اجتماعی به مستمری بگیران با اجرای همسان سازی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه باید از لحاظ ساختاری از بنگاه داری خارج شویم و به سمت شرکت داری حرکت کنیم گفت: قصد ما فروش سهام و صرف آن برای امور جاری نیست، بلکه جایی که سهام بالا داریم باید بفروشیم و در جای دیگری سهام خوب بخریم که البته به...

20 شهریور 1399

خروج نظامیان آمریکایی مبنای مذاکرات راهبردی با واشنگتن باشد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اخبار العراق، فاضل الفتلاوی نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق خاطر نشان کرد که مذاکره کننده عراقی باید در مذاکرات خود با واشنگتن بر بیرون راندن نظامیان آمریکایی از کشور تاکید کند.

20 شهریور 1399
تعداد: (1049)