ثبت 152 طرح نوآورانه در اینوکاپ 2019

به گزارش مجله عکس، مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از ثبت 152 طرح نوآورانه و کسب و کار نوپا در جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر (اینوکاپ 2019) اطلاع داد و گفت: اختتامیه این جشنواره در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

ثبت 152 طرح نوآورانه در اینوکاپ 2019

به گزارش مجله عکس، حامد ابراهیمی با بیان این مطلب به تنوع فناوری های شرکت کننده در اینوکاپ اشاره نمود و گفت: حوزه های زیستی، کاربردهای نانو، انرژی، کشاورزی، پسماند و سلامت دارای بیش ترین اقبال در جشنواره اینوکاپ 2019 هستند.

وی با اعلام اینکه سال جاری سومین اینوکاپ را برگزار می کنیم، اضافه کرد: اینوکاپ 2019 به لحاظ کمی نسبت به سال گذشته با کاهش 20 درصدی طرح های نوآورانه روبه رو بوده اما کیفیت کسب و کارهای نوپا و محصولات فناورانه بسیار بهتر شده است. این موضوع نویدبخش حضور کسب و کارهای پیروز بیشتری در آینده صنعت و فناوری کشور است.

رئیس جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر رویکرد این جشنواره را تمرکز بر فناوری های سخت موردنیاز صنعت کشور بیان کرد و گفت: به همین دلیل در داوری تیم های فناور سعی می گردد علاوه بر استارتاپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، سهمیه ویژه ای برای استارتاپ های علاقه مند به ساخت تجهیزات با فناوری بالا و روزآمد در نظر گرفته گردد.

ابراهیمی ادامه داد: از میان 152 طرح نوآورانه و استارتاپ، 39 تیم به دومین مرحله داوری اینوکاپ راه یافتند و در تاریخ 25 بهمن ماه با حضور داورانی از سرمایه گذاران خطرپذیر، شتاب دهنده ها، مدیران صنعتی و مربیان کارآفرینی به رقابت پرداختند. در این مرحله 12 تیم انتخاب شدند و در رویداد پایانی حاضر خواهند بود.

بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره اینوکاپ 2019، مراسم اختتامیه این دوره از اینوکاپ در اردیبهشت 98 برگزار خواهد شد و 12 تیم راه یافته به مرحله پایانی رقابت ها، می توانند در زمان باقی مانده از فرصت کافی برای جذب سرمایه و آمادگی برای ارائه در حضور داوران بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 156

به "ثبت 152 طرح نوآورانه در اینوکاپ 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 152 طرح نوآورانه در اینوکاپ 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید