آغاز پروازهای مسکو هواپیمایی قطر

به گزارش مجله عکس، پروازهای مسکو هواپیمایی قطر از 13 مرداد آغاز می گردد

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از عظیم ترین ایرلاین های دنیا است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف دنیا دارد. این شرکت هواپیمایی به تازگی از آغاز مجدد پروازهای خود به مقصد مسکو اطلاع داد. پروازهای مسکو هواپیمایی قطر به صورت غیر مستقیم و در قالب جهت تهران - دوحه - مسکو انجام خواهد شد. قرار است پروازهای تهران مسکو هواپیمایی قطر از تاریخ 3 آگست 2020 برابر با 13 مرداد 1399 آغاز گردد.

آغاز پروازهای مسکو هواپیمایی قطر

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی قطر در قالب راستا تهران - دوحه - مسکو از تاریخ 3 آگست، تمامی روزهای هفته با شماره های پروازی QR499، QR491 و QR483 در راستا تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه راستا با شماره پروازی QR233 در راستا دوحه مسکو از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه دوموده دوو مسکو (DEM) انجام می گردد.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی قطر در قالب راستا مسکو - دوحه - تهران از تاریخ 3 آگست، تمامی روزهای هفته با شماره پروازی QR234 در راستا مسکو دوحه از فرودگاه دوموده دوو مسکو (DEM) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه راستا با شماره های پروازی QR490 ،QR482 و QR498 در راستا دوحه تهران از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می گردد.

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گردد و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر نمایند.

همچنین مسافران هواپیمایی قطر ایرویز می توانند از مزایای ویژه ای که این شرکت هواپیمایی تا تاریخ 31 دسامبر 2020 برای پروازهای خود در نظر گرفته است، بهره ببرند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز در راستا تهران مسکو و یا مسکو تهران را دارید می توانید همین حالا به وسیله سایت مجله عکس برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

منبع: فلای تودی
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1048

به "آغاز پروازهای مسکو هواپیمایی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پروازهای مسکو هواپیمایی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید