ماجرای عجیب نیلوفر 17 ساله؛ سرقت میلیاردی ، سرگردانی در ترکیه

به گزارش مجله عکس، دختر 17ساله تصورش را هم نمی کرد که بعد از سرقت میلیاردی از خانه شان از همدستش رودست بخورد

ماجرای عجیب نیلوفر 17 ساله؛ سرقت میلیاردی ، سرگردانی در ترکیه

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، چند وقت قبل مرد فرش فروشی که برای انجام ماموریت کاری به شهرستان رفته بود وقتی به خانه اش در شمال تهران بازگشت، با صحنه ای هولناک روبه رو شد. همسرش بی هوش داخل خانه افتاده بود و همه وسایل خانه به هم ریخته بود اما از دختر 17ساله اش خبری نبود. او فورا به اورژانس زنگ زد و زن میانسال برای درمان به بیمارستان انتقال یافت. هنوز تعیین نبود ماجرا از چه قرار است و پزشکان پس از معاینه احتمال دادند که زن میانسال قرص های خواب آور مصرف نموده است تا اینکه وی به هوش آمد و راز هولناکی را فاش کرد.

  • در تعقیب دخترخانواده

این زن که تا یک قدمی مرگ پیش رفته بود و به گفته پزشکان اگر همسرش دیرتر به خانه می رسید زنده نمی ماند، درباره 20 ساعتی که بیهوش بود گفت: شب حادثه دختر 17 ساله ام به نام نیلوفر از مهمانی به خانه بازگشت و یک ظرف کیک همراهش بود. اصرار کرد که کیک تولد دوستش است و برای من آورده، حتی برایم چای ریخت و مجبورم کرد کیک را بخورم. بی خبر از نقشه ای که در سرداشت کیک را خوردم و بعد دچار سرگیجه شدم. کم کم خواب به سراغم آمد و از هوش رفتم. آنطور که متوجه شدم 20 ساعتی بیهوش بودم تا اینکه همسرم رسیده و مرا به بیمارستان منتقل نموده است. هنوز آنچه رخ داده را باور ندارم اما از همسرم شنیدم که تمام طلاهایم به همراه سکه و دلارهایی که داخل گاوصندوق بوده سرقت شده است. دخترم نیلوفر مرا با کیک مسموم و بیهوش نموده و دست به سرقت زده است، اما مطمئنم که همه این نقشه ها زیر سر مردی است که به تازگی با او آشنا شده بود. احتمالا این مرد که دخترم عاشقش شده بود از دخترم خواسته چنین نقشه ای را اجرا کند و حالا هم حدس می زنم که هر دوی آنها پس از سرقت اموالی که بیش از یک میلیارد تومان ارزش داشتند فرار نموده اند.

  • متهم در ترکیه

با ناپدیدشدن نیلوفر، تعیینات او در سیستم پلیس ثبت و تحقیقات برای دستگیری او شروع شد تا اینکه چند روز بعد اتفاق عجیبی رخ داد.

من با دستور مرد مورد علاقه ام، مادرم را بیهوش کردم و دست به سرقت طلاها زدم اما حالا خودم هم قربانی شده ام. نیلوفر 17ساله که خودش را به سفارت ایران در ترکیه رسانده بود، اینها را گفت و مدعی شد که مرد مورد علاقه اش با کشاندن او به ترکیه همه پول هایش را سرقت و او رها نموده و وی نیز پس از چند روز سرگردانی تصمیم گرفته راهی سفارت ایران شده و خودش را معرفی کند.

با انجام تحقیقات بیشتر، دختر نوجوان که به اتهام سرقت تحت تعقیب پلیس پایتخت بود به ایران بازگردانده و تحویل مأموران پلیس شد. دختر نوجوان وقتی به دادسرای ویژه سرقت منتقل شد و مقابل والدین اش نهاده شد به گریه افتاد و گفت به شدت پشیمان است. او حتی حاضر نبود به چشمان پدر و مادرش نگاه کند. با این حال وقتی آنها را دید به پایشان افتاد و طلب بخشش کرد. دختر نوجوان در بازپرسی به بیهوش کردن مادرش و سرقت اقرار کرد و حالا تحقیقات برای دستگیری عامل اصلی این سرقت میلیاردی ادامه دارد.

  • گفت وگو با نیلوفر

دختر جوان روز گذشته در دادسرا جزئیات بیشتری از پرونده اش را بازگو کرد.

از آشنایی با آن مرد بگو.

یک سال پیش با صادق در شبکه های اجتماعی آشنا شدم. آن موقع 16ساله بودم و هرگز فکرش را هم نمی کردم او کلاهبردار باشد. صادق حرف های عاشقانه می زد و آنقدر به من محبت کرد که فریبش را خوردم. فکر می کردم بهتر از او وجود ندارد و اگر با وی ازدواج کنم خوشبخت می شوم اما خبر نداشتم که او چه آشی برایم پخته است.

نقشه سرقت را صادق کشید؟

همه چیز زیر سر او بود و من آنقدر تحت تأثیر حرف هایش نهاده شده بودم که کورکورانه هرچه می گفت انجام می دادم.

پدر و مادرت از این رابطه خبر داشتند؟

وقتی تصمیم گرفتم با مرد موردعلاقه ام ازدواج کنم، ماجرا را به آنها گفتم. اما پدر و مادرم با این وصلت مخالفت کردند. پدرم که تحقیق نموده بود می گفت صادق قبلا یک بار ازدواج نموده و زنش را طلاق داده است. علاوه بر این شنیده بود سابقه جعل دارد و به زندان هم رفته است. تفاوت سنی مان هم خیلی بود و همه اینها دلایلی شده بود برای اینکه آنها با این ازدواج مخالفت نمایند.

با وجود اینکه یک بار ازدواج نموده و سابقه دار هم بود باز به این رابطه ادامه دادی؟

با چرب زبانی فریبم می داد. او خیلی خوب حرف می زد، طوری که قانع می شدم. انگار چشمانم کور شده بود. به من گفت زنش مشکل اخلاقی داشته و طلاقش داده است. سابقه جعل را هم شرح داد که تبرئه شده و بی گناه بوده است. خب من هم دلایلش را پذیرفتم.

از نقشه سرقت بگو؟

صادق اصرار داشت پدر و مادرم را در خواب به قتل برسانیم و اموال شان را سرقت و با هم ازدواج کنیم. اما من نپذیرفتم. حاضر بودم با صادق فرار کنم اما او می گفت بدون پول نمی توانیم. خودش هم پولی نداشت و می گفت شریکش همه پول هایش را بالا کشیده و فرار نموده است. این شد که حاضر شدم طلاهای مادرم را سرقت کنم و صادق از من خواست بیهوش اش کنم. منتظر ماندیم تا پدرم به ماموریت برود. پس از رفتن او نقشه سرقت را اجرا کردیم. حتی قرص ها را هم صادق پودر کرد و داخل کیک ریخت. پس از آنکه مادرم بیهوش شد، سرقت را هم صادق انجام داد.

پیشنهاد فرار به ترکیه را هم صادق داد؟

او همه طلاها و سکه ها را فروخت و تبدیل به دلار کرد. 3 روز هم در خانه یکی از دوستانش بودیم و بعد قاچاقی به ترکیه رفتیم. می گفت بستگانش در استرالیا هستند و می خواهد مرا به آنجا ببرد. نمی دانید چه سختی هایی کشیدم تا به ترکیه رسیدیم. در آنجا به هتل رفتیم اما بعد مرا قال گذاشت. همه دلارها را برداشت و رفت. رهایم کرد. به همین راحتی. آواره شدم و بدون اینکه پولی داشته باشم نمی دانستم چه کنم. یک ایرانی را دیدم و سرنوشتم را برای او شرح دادم. دختر ایرانی مرا هدایت کرد که به سفارت بروم و من هم پس از چند روز سرگردانی به سفارت رفتم و خودم را معرفی کردم. حالا هم روی نگاه کردن به چشمان پدر و مادرم را ندارم و شرمسار آنها هستم. امیدوارم هر چه زودتر صادق دستگیر گردد و به سزای همه فریبکاری هایش برسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 591

به "ماجرای عجیب نیلوفر 17 ساله؛ سرقت میلیاردی ، سرگردانی در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب نیلوفر 17 ساله؛ سرقت میلیاردی ، سرگردانی در ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید