نقص فنی پرواز اهواز ، تهران پیش از تیک آف، توضیحات فرودگاه

به گزارش مجله عکس، صبح امروز پرواز شماره 5853 هواپیمایی وارش که قرار بود اهواز را به مقصد تهران ترک کند پیش از تیک آف، خلبان گفت که هواپیما دچار نقص فنی شده است.

نقص فنی پرواز اهواز ، تهران پیش از تیک آف، توضیحات فرودگاه

مدیرکل فرودگاه های خوزستان در مورد نقص فنی و سرگردانی مسافران پرواز هواپیمایی وارش در فرودگاه اهواز توضیحاتی ارائه کرد.

سید مهدی رزاز در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: صبح امروز پرواز شماره 5853 هواپیمایی وارش که قرار بود اهواز را به مقصد تهران ترک کند پیش از تیک آف، خلبان اعلام کرد که هواپیما دچار نقص فنی شده است.

وی اضافه نمود: با توجه به اعلام این موضوع از سوی خلبان برای اینکه مسافران در گرما در پرواز نمانند آن ها را پیاده کردند تا در ترمینال که هوای مناسبی دارد استراحت نمایند تا شرایط پرواز مشخص گردد.

مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: با توجه به اتفاق اتفاق افتاده اگر مشکل نقص فنی هواپیما ظرف مدت یکی دو ساعت حل گردد نسبت به حل مشکل اقدام و سپس هواپیما پرواز می نماید اما اگر این نقص حل نگردد ایرلاین باید هواپیمای جایگزین بفرستد.

رزاز بیان نمود: یکی دیگر از اقداماتی که می تواند در این خصوص اجرایی گردد این است که خود ایرلاین مسافران را به وسیله یک پرواز دیگر به مقصد موردنظر بفرستد.

به گزارش ایسنا، امروز جمعی از مسافران پرواز شماره 5853 هواپیمایی وارش از مبدا اهواز از سرگردانی خود در فرودگاه بین المللی اهواز خبر داده و نسبت به این مساله گلایه داشتند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 خرداد 1402 بروزرسانی: 10 خرداد 1402 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2284

به "نقص فنی پرواز اهواز ، تهران پیش از تیک آف، توضیحات فرودگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقص فنی پرواز اهواز ، تهران پیش از تیک آف، توضیحات فرودگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید