خبرنگاران اعلام زمان ارزیابی اجراهای جشنواره تئاتر مقاومت

به گزارش مجله عکس، تهران- خبرنگاران- زمان ارزیابی (بازبینی) اجراهای بخش های مختلف هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت اعلام شد.

خبرنگاران اعلام زمان ارزیابی اجراهای جشنواره تئاتر مقاومت

به گزارش روابط عمومی هفدهمین جشنوارۀ تئاتر سراسری مقاومت، توحید معصومی دبیر اجرایی جشنواره با اعلام این خبر گفت: ضمن تشکر از حضور متعهدانه و ارزشمند کلیۀ هنرمندان، دانشجویان، پژوهشگران، کارگردانان، نمایش نامه نویسان، اساتید و علاقه مندانی که در بخش های مختلف این جشنواره شرکت نموده اند و تبریک به عزیزانی که اثر آنها در مرحلۀ ارزیابی متن، مورد قبول هیئت ارزیابی جشنواره قرار گرفته است، در نظر داریم مرحلۀ ارزیابی اجراهای بخش های مختلف این جشنواره را طبق زمان بندی تعیین و توسط افراد مجرب این حوزه به مرحله اجرا درآوریم.

معصومی افزود: بر این اساس مهلت ارسال فیلم نمایش های بخش خیابانی و محیطی که پیش از این تا 31 شهریورماه اعلام شده بود، تا دهم مهرماه تمدید می گردد و در بخش دانشجویی، ارزیابی اجراها طی روزهای 19 تا 25 مهرماه انجام خواهد شد؛ همچنین ارزیابی اجراهای بخش صحنه ای از اول تا دهم آبان ماه صورت خواهد گرفت.

وی همچنین در مورد آخرین مهلت ارسال اثر در بخش های نمایش نامه نویسی و سمینار پژوهشی افزود: علاقه مندان جهت حضور در بخش نمایش نامه نویسی تا سی ام مهرماه و جهت تکمیل و ارسال مقالات در بخش سمینار پژوهشی تا پانزدهم مهرماه فرصت دارند آثار خود را به وسیله سایت جشنواره به نشانی revayattheater.com ارسال کنند و بدیهی است که زمان مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

معصومی در مورد نحوۀ انجام ارزیابی ها گفت: آثار منتخب در بخش خیابانی طبق فراخوان به صورت ارزیابی فیلم آنالیز خواهند شد. در بخش های صحنه ای و دانشجویی اولویت ما ارزیابی به صورت زنده است اما با توجه به شرایط کرونایی کشور، ده روز قبل از آغاز بازبینی شکل و شیوۀ دقیق ارزیابی به گروه ها اعلام خواهد شد.

دبیر اجرایی جشنوارۀ تئاتر مقاومت همچنین در مورد پرداخت یاری هزینۀ تمرین در دو بخش دانشجویی و صحنه ای افزود: پس از تعیین شدن قطعی آثاری که برای مرحلۀ ارزیابی اجرا آماده شدند و دو هفته قبل از آغاز ارزیابی ها، به گروه های آمادۀ ارزیابی تا سقف 25 میلیون ریال یاری هزینه پرداخت خواهد شد.

معصومی در خاتمه افزود: همچنین آثاری که در هر سه بخش صحنه ای، خیابانی و دانشجویی پذیرفته شده اند در صورت آماده بودن می توانند به مناسبت چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس و با اخذ مجوزهای لازم از دستگاه های ذی ربط استانی، در شهرهای خود اجرای عمومی داشته باشند و این موضوع منافاتی با حضور در جشنواره نخواهد داشت.

هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی، آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1244

به "خبرنگاران اعلام زمان ارزیابی اجراهای جشنواره تئاتر مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعلام زمان ارزیابی اجراهای جشنواره تئاتر مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید