رویداد های شطرنج قاره آسیا به تعویق افتاد

به گزارش مجله عکس، فدراسیون شطرنج آسیا طی نامه ای، تمامی رویداد های این رشته در آسیا را به تعویق انداخت.

رویداد های شطرنج قاره آسیا به تعویق افتاد

به گزارش به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، فدراسیون شطرنج آسیا طی نامه ای، تمامی رویداد های این رشته در آسیا را به تعویق انداخت.

در متن این نامه آمده است:

فدراسیون شطرنج آسیا به دقت در حال نظارت به فرایند فراگیری ویرویس کووید 19 و مشاوره با سازمان های مرتبط و فدراسیون های شطرنج کشور های آسیایی می باشد. ویروس جدید کرونا به 116 هزار نفر در سراسر جهان سرایت کرده و باعث مرگ 4088 نفر تا به امروز شده است.

سلامت بازیکنان و افراد مرتبط با شطرنج اولویت اول ماست.

بنابراین، فدراسیون شطرنج آسیا طی تصمیمی پیشگیرانه، تمامی مسابقات آسیایی تا خاتمه ماه جون (10 تیر 1399) را به تعویق می اندازد.

در راستای این تصمیم، مسابقه قهرمانی آماتور های آسیا که پیش از این برای برگزاری در ماه اپریل (فروردین 1399) در مسقط عمان برنامه ریزی شده بود به علت قوه قاهره تا اطلاعیه های بعدی تا پس از ماه جون به تعویق می افتد.

فدراسیون شطرنج آسیا همچنین اعلام نمود که تمامی سمینار های داوری و مربیگری در صورت فراهم بودن امکانات به صورت آنلاین در جهت جلوگیری از اجتماع عمومی و انتشار ویروس کرونا برگزار خواهند شد.

فدراسیون شطرنج آسیا همبستگی خود با تمامی کشور هایی که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفتند را اعلام می دارد و خود را ملزم به کمک به تمامی فدراسیون ها می داند.

هشام الطاهر، دبیر کل فدراسیون آسیا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 886

به "رویداد های شطرنج قاره آسیا به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد های شطرنج قاره آسیا به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید