زبردست: هدف مان قرار دریافت در جمع برترین های آسیاست

به گزارش مجله عکس، سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال گفت: چشم انداز ما در والیبال بانوان قرار دریافت در جمع تیم های برتر است که در سال های آینده میسر می گردد.

زبردست: هدف مان قرار دریافت در جمع برترین های آسیاست

حرمت السادات زبردست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله عکس، درباره شکست تیم ملی والیبال بانوان ایران مقابل تایلند در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیم والیبال بانوان ایران در این رقابت ها کوشش کرد تا در جمع چهار تیم برتر آسیا قرار بگیرد، اما تایلند تیم خوبی است و با وجود کوشش کادر فنی و ملی پوشان نتوانستیم این تیم را شکست بدهیم.

وی اضافه نمود: نتیجه ای که در مسابقات به دست می آید، به سابقه و پتانسیل تیم های شرکت نماینده بستگی دارد. ما در مسیری قدم گذاشته ایم که جزو تیم های برتر آسیا باشیم و چشم انداز و کوشش مان را هم برای دست یافتن به این هدف می کنیم که در آینده قابل دسترسی است.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال درباره رقابت تیم ایران با چین تایپه گفت: سطح فنی تیم چین تایپه پایین تر از تایلند است و تیم ایران می تواند برابر این تیم عرض اندام کند و امیدوارم ملی پوشان کشورمان برابر این تیم نتیجه خوبی کسب نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 293

به "زبردست: هدف مان قرار دریافت در جمع برترین های آسیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زبردست: هدف مان قرار دریافت در جمع برترین های آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید