شرایط عجیب پرداخت وام ، کدام بانک ها وام فوری می دهند؟

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، بانک ها شرایط عجیبی برای پرداخت وام فوری دارند. یکی می گوید وام فوری را فقط در قالب خرید کالا از یک برند و فروشگاه خاص می دهد و بانک دیگر، معادل مبلغ وام را در حساب وام گیرنده بلوکه می نماید.

شرایط عجیب پرداخت وام ، کدام بانک ها وام فوری می دهند؟

در ادامه بعضی از وام های فوری که در شبکه بانکی پرداخت می گردد را مرور می کنیم.

وام فوری 20 میلیونی

بانک آینده در طرح کارگشای خود فقط تا سقف 20 میلیون تومان وام فوری به متقاضیان می دهد. در این طرح علاوه بر بلوکه شدن 10 درصد مبلغ تسهیلات، فرد متقاضی برای دریافت تسهیلات و ضمانت بازپرداخت اقساط باید تضمین های دیگری از جمله معرفی ضامن رسمی (کسر از حقوق)، جواز کسب وکار و سفته به بانک ارائه کند.

طرح کارگشا با سود 18 درصد وام را به متقاضیان خرید لوازم خانگی پرداخت می نماید. بازپرداخت این تسهیلات حداکثر تا 36 ماه است. اقساط ماهانه این وام هم حدودا 723 هزار تومان تعیین شده است.

وام فوری 50 میلیونی

بانک رفاه کارگران هم وام فوری را برای متقاضیان در نظر گرفته است. این بانک با سود 15 درصد تا سقف 50 میلیون تومان با شرط ضامن رسمی به متقاضیان وام فوری می دهد.

بازپرداخت این وام 36 ماهه و با سود 15 درصد است. بعلاوه اقساط ماهانه وام فوری بانک رفاه هم یک میلیون و 733 هزار تومان است.

متقاضی این طرح فقط می تواند از فروشگاه اسنوا خرید کند و نباید به بانک بدهکار و یا دارای چک برگشتی باشد.

طرح وام 30 میلیونی

بانک حکمت ایرانیان در این طرح با سود 14 درصد به متقاضیان دریافت وام فوری تسهیلات می دهد. سقف این وام 30 میلیون تومان است و احتیاج به ضامن رسمی دارد. بعلاوه حداکثر زمان بازپرداخت این وام 30 ماه است.

متقاضیان این وام باید در این بانک حساب قرض الحسنه داشته باشند.

اقساط ماهانه یک میلیون و 190 هزار تومان تعیین شده است.

بعلاوه وام گیرنده فقط ملزم به خرید از فروشگاه های اسنوا است.

نکته قابل توجه در طرح های وام فوری بانک ها قرار دادن شرایط سخت برای استفاده از این تسهیلات است. بانک آینده و بانک حکمت ایرانیان شرط استفاده از این وام را خرید لوازم خانگی از فروشگاه های اسنوا قرار داده اند در صورتی که متقاضی شاید علت دیگری برای دریافت وام فوری داشته باشد.

وام 200 میلیونی بدون ضامن

بعضی دیگر از بانک ها هم وام فوری تا سقف 200 میلیون تومان می دهند. بعضی در قالب کارت اعتباری و بعضی به شکل نقدی. اما آنها هم یک شرط عجیب دارند. وام گیرنده باید مبلغی را در بانک سپرده گذاری کند و معادل 800 درصد آن را از بانک وام بگیرد.

اما نکته مهم این است که در تمام مدت بازپرداخت وام ، پول وام گیرنده باید در بانک بلوکه باشد. یعنی یک فرد باید 100 میلیون را به مدت 5 سال در بانک بلوکه کند تا بتواند 80 میلیون وام فوری بگیرد!

بانک ها نه تنها شرایط سختی را در پرداخت تسهیلات به مشتریان پیشنهاد می نمایند بلکه برای استفاده از تسهیلات هم شروطی را قرار می دهند که کاملا دست و پای مشتری را می بندد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1925

به "شرایط عجیب پرداخت وام ، کدام بانک ها وام فوری می دهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عجیب پرداخت وام ، کدام بانک ها وام فوری می دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید