واکنش الکنو به خداحافظی فیاضی از تیم ملی والیبال

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با تقدیر سرمربی و تشویق دسته جمعی اردو نشینان، پوریا فیاضی از اردوی تیم ملی خارج شد تا تیم ملی والیبال مردان ایران تمرینات خود را با 14 بازیکن پیگیری کند.

واکنش الکنو به خداحافظی فیاضی از تیم ملی والیبال

در انتها تمرین عصر چهارشنبه ولادیمیر آلکنو در حلقه صمیمی ملی پوشان با تقدیر از عملکرد پوریا فیاضی طی نزدیک به سه ماه حضورش در اردوی تیم ملی خطاب به این بازیکن گفت: چهره و بازی ات را از سال ها قبل که رقیب بودیم، به یاد داشتم. حضورم در ایران فرصت خوبی برای کسب افتخار آشنایی از نزدیک با تو بود. رفتار و رابطه حرفه ای تو با جایگاه بلندمرتبه ای به نام تیم ملی باید الگوی بازیکنان بزرگ و کوچک باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران اضافه نمود: از صمیم قلب از تو تشکر می کنم که متعصب و باروحیه، همواره با تمام وجود در تمرینات حاضر شدی و علی رغم رنج بردن از مصدومیت، برای تیم ملی در تمرینات و مسابقات از جان مایه گذاشتی.

او درباره فیاضی شرح داد: تأسف بار است که برای رسیدن تو به شرایط آرمانی تا المپیک زمان کافی در اختیار نداریم. افسوس می خورم که تو در المپیک همراه تیم ملی نیستی. به خاطر همه این لحظه ها که همواره در اختیار تیم ملی بودی، بسیار از تو سپاسگزارم.

تشویق گروهی بازیکنان و کادرفنی رودرروی پوریا فیاضی انتها بخش تمرین چهارشنبه شب تیم ملی بود.

تیم ملی والیبال مردان ایران تمرینات خود را با حضور 12 بازیکن (معرفی شده به کمیته برگزاری بازی های المپیک)، مجتبی میرزاجانپور و رضا عابدینی پیگیری می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1762

به "واکنش الکنو به خداحافظی فیاضی از تیم ملی والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش الکنو به خداحافظی فیاضی از تیم ملی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید