انگیزه بالای شاگردان بنا برای فتح آسیا، یک گام دیگر تا سفر به هند

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران، اعلام ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در هند خیال مدعیان تیم ملی را راحت کرد تا این نفرات بتوانند با انگیزه بیشتری برای فتح این میدان قاره ای تمرین نمایند. طبق برنامه کادر فنی، تنها یه اردوی دیگر تا زمان اعزام تیم ملی کشتی فرنگی به هند باقی مانده که در این اردو از فرنگی کاران غیر آسیایی هم دعوت به عمل آمده تا در کنار مسافران هند به تمرین بپردازند.

انگیزه بالای شاگردان بنا برای فتح آسیا، یک گام دیگر تا سفر به هند

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

حسام الدین جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در آستانه برگزاری آخرین اردوی فرنگی کاران به خبرنگاران گفت: ما بعد از رقابتهای بین المللی جام تختی، برنامه های اصلی خودمان را با برگزاری اردوی تیم ملی از روز 10 بهمن ماه شروع کردیم که نخستین اردوی فرنگی کاران روز 20 بهمن به اتمام رسید. خوشبختانه فرایند کار به گونه ای پیش رفت که ما بتوانیم دومین اردوی تیم ملی را هم با توجه به معرفی ملی پوشان اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا شروع کنیم. طبیعتا نفرات اعزامی می توانند در اردوی آخر با روحیه و انگیزه بهتری به تمرین بپردازند.

وی توضیح داد: دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی هم شروع شده و بچه ها تا زمان اعزام به هند به تمرین خواهند پرداخت. البته دیگر فرنگی کاران که جزو تیم آسیایی نیستند نیز همچنان در اردو می مانند و در غیاب محمد بنا باید زیر نظر مربیان حاضر در تهران تمرین نمایند.

جعفری اضافه نمود: در واقع کار اصلی کادر فنی و فرنگی کاران اردونشین با رقابتهای قهرمانی آسیا شروع می گردد و ما همچنان باید برنامه های مختلفی را تا زمان حضور در مسابقات گزینشی المپیک پشت سر بگذاریم. کشتی فرنگی ایران در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان پیروز به کسب سه سهمیه المپیک شد و باید سه سهمیه به جامانده را در میادین گزینشی پیش رو کسب کند.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: اولویت اصلی ما بعد از حضوری پیروز در رقابتهای قهرمانی آسیا، کسب سهمیه های به جامانده المپیک است. سپس باید خودمان را میهای حضور در المپیک و کسب نتایجی در خور نام و صندلی کشتی ایران در این میدان بزرگ کنیم.

وی در خاتمه گفت: خوشبختانه ما هم اکنون با نسل جوان و آینده داری در کشتی فرنگی روبرو هستیم که اگر بتوان این پتانسیل جوان و ارزشمند را به خوبی راهنمایی و حمایت کرد می توانیم تا سالیان بعد با خیالی آسوده تر به فتح میادین جهانی و المپیک فکر کنیم. بارها به این موضوع اشاره نموده ایم که پیروزیت در میدانی مثل المپیک حاصل کار دو یا سه ساله نیست و سالها باید برای درخشش در این میدان سرنوشت ساز و بزرگ، برنامه ریزی و کوشش کرد.

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در روزهای 29 و 30 بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می گردد که ترکیب تیم ایران در این رقابت ها به توضیح زیر است:

55 کیلوگرم: پویا ناصرپور

60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد

63 کیلوگرم: میثم دلخانی

67 کیلوگرم: حسین اسدی

72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد

77 کیلوگرم: پژمان پشتام

82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی

87 کیلوگرم: بهروز راهنمایی

97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی

130 کیلوگرم: امین میرزازاده

سرمربی: محمد بنا

مربیان: حبیب الله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسی

ماساژور: محمد علیزاده

متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا عصر روز شنبه 26 بهمن ماه راهی کشور هند می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 683

به "انگیزه بالای شاگردان بنا برای فتح آسیا، یک گام دیگر تا سفر به هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگیزه بالای شاگردان بنا برای فتح آسیا، یک گام دیگر تا سفر به هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید