پیغام مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش مجله عکس، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد امیر رئوف مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه و بویر احمد به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

پیغام مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبرنگاران در این پیغام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

روز خبرنگار، روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمالی است که چشم بیدار و زبان گویای جامعه به شمار می آیند، این مناسبت فرصتی است برای دوباره اندیشیدن به جهانی که در آن زیست می کنیم و رسالتی که ما اصحاب رسانه در این عصر که عصر سیطره رسانه ها است به عهده داریم .

در عصر ارتباطات هر لحظه هزاران پیغام تلخ و شیرین دست به دست می گردد ، که گاه هر کدام سرنوشت ملتی را دگرگون می نماید و خالق این پیغام¬ها کسی نیست جز خبرنگار که اگر اندیشه¬ اش خدایی شد و حق گویی و حق جویی را فریضه دانست قسم به قلمش و آنچه می ¬نویسد رواست و اگر غیر از این شد چه بسا تباهی و نابودی نسل¬ها ره آورد کوشش اومی گردد.

روز خبرنگار در کشور ما با یاد و نام شهیدی شاهد و حماسه نگاری از جان گذشته شهید محمود صارمی نامگذاری شده است، خبرنگاری که آخرین پیغام خود را با خون نوشت و امضاء کرد. همانند همه کسانی که جان عزیر بر سر عقیده و آرمان خویش گذاشته اند و رستگار شدند.

این روز مبارک به پاک اندیش انسان های آزاده ای که ردای خبرنگاری برتن نموده و به آن افتخار می نمایند و خود پاسدار حرمت قلم هستند صمیمانه تبریک می گویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1196

به "پیغام مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مدیر کل صدا وسیمای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید