کنایه عجیب امید نورافکن به پرسپولیسی ها

به گزارش مجله عکس، امید نورافکن پس از برد پر گل سپاهان برابر پیکان گفت: ما باید هوشیارانه تر بازی با ملوان را انجام می دادیم، به خاطر اینکه همه چیز دست ما بود. قهرمانی این فصل متعلق به سپاهان است. امروز هم تیم ما بازی خیلی خوبی انجام داد و از دقیقه 70 تا 90 ما می توانستیم یکی دو گل دیگر هم بزنیم. فوق العاده هجومی بازی کردیم و احتیاج به برد داشتیم که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

کنایه عجیب امید نورافکن به پرسپولیسی ها

او ادامه داد: من دو ماه پیش گفتم قهرمانی تا هفته سرانجامی معین نمی شود و همین طور هم شد. امیدوارم تیم مان سرحالی امروز را مقابل مس کرمان هم داشته باشد که بتوانیم سه امتیاز بگیریم و امیدوار باشیم.

او در واکنش به اینکه سپاهان هفته آینده بازی دشوارتری نسبت به پرسپولیس دارد، گفت: صد درصد اینطور است و بازی آن ها هم حساسیت بالایی دارد، اما تجربه من می گوید هیچ بازی آسان نیست. اگر بازی را آسان بگیریم، نتیجه را از دست می دهیم؛ ما همین طور 20-30 دقیقه آخر بازی ملوان را شل گرفتیم و نتیجه عوض شد. با تمام این مسائل سپاهان مستحق قهرمانی این فصل بود و به نظرم سپاهان قهرمان این فصل است.

نورافکن در پاسخ به این سوال که آیا او مطمئن است که سپاهان قهرمان لیگ خواهد شد مطرح نمود: امیدوارم که اینطور باشد، اما با توجه به همه مسائلی که بیرون از فوتبال وجود دارد، من فکر می کنم سپاهان اگر هفته آخر جایگاه اول را هم به دست نیاورد، به زعم همه اهالی فوتبال و تماشاگرانی که فوتبال را می فهمند و متوجه می شوند پشت پرده چه اتفاقاتی وجود دارد، قهرمان این فصل شد.

او در سرانجام در مورد گل هایی که در طول این فصل به ثمر رسانده بیان نمود: ما تمرینات زیادی در طول هفته انجام می دهیم و چیز هایی هم به ذات فوتبال برمی شود. خدا را شکر با کوشش، تمریناتی را که مربیان برنامه ریزی می نمایند انجام می دهم و زندگی و برنامه ریزی خوبی هم دارم و می توانم به روز بازی منتقل کنم. فکر می کنم باید بهتر از این ها باشم و این مسئولیتی است که بر دوش من است؛ طرفداران و همه کسانی که از من شناخت دارند، می دانند من مسئولیت پذیر هستم و امیدوارم در سال های آینده هم بتوانم این راه را ادامه بدهم. خیلی خوشحالم که اینجا هستم.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 23 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1402 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2276

به "کنایه عجیب امید نورافکن به پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه عجیب امید نورافکن به پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید