انتشار پوستر جدیدترین فیلم شاهرخ خان

به گزارش مجله عکس، شاهرخ خان ستاره بالیوود با انتشار پوستر جدیدترین فیلمش دیده شد.

انتشار پوستر جدیدترین فیلم شاهرخ خان

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، تهیه کننده فیلم نو شاهرخ خان که عنوانش پاتان است، اولین پوستر این فیلم را با تصویری از شاهرخ خان درست در روزی منتشر کرد که سی امین سالگرد بازیگری این فوق ستاره بالیوودی است.

یاش راج فیلمز که تهیه کننده این فیلم است، پوستری متحرک منتشر نموده که روش مورد علاقه بالیوود برای معرفی فیلم است. در این کلیپ کوتاه دوربین روی نقاط مختلف یک پوستر حرکت می نماید و بتدریج جزییات آن را نشان می دهد. در این پوستر شاهرخ خان در حالی که تفنگی به دست گرفته دیده می شود.

این پوستر روز 25 ژوئن منتشر شد که سی امین سالگرد اکران فیلم دیوانا (عاشق دیوانه) اولین فیلم شاهرخ خان در سال 1992 بود.

سیذارت آناند کارگردان فیلم پاتان یا جنگ گفت: 30 سال حضور شاهرخ خان بر پرده های سینما به خودی خود یک لحظه خاص در تاریخ سینمای هند است و ما می خواستیم این لحظه را با میلیون ها طرفدار او در هند و دنیا گرامی بداریم.

او اضافه کرد: امروز روز شاهرخ خان است و ما احتیاج داریم این را به دنیا بگوییم. این راه گروه سازنده پاتان بود تا از این بازیگر برای خاطرات و لبخند های بی شماری که در سفر باورنکردنی خود در سینما به همه ما هدیه نموده، تشکر کنیم.

آناند از فیلم نو هم سخن گفت و اضافه کرد در فیلم نو که نمایشی اکشن است شاهرخ خان نقش اصلی را برعهده دارد. وی ابراز امیدواری کرد این فیلم معیار های نوی برای ژانر اکشن هند خلق کند.

وی اضافه کرد: وقتی شاهرخ خان را در فیلم خود دارید آن هم با بازیگرانی، چون دیپیکا پادوکن و جان آبراهام فکر نمی کنم در برآورده کردن این وعده ناامیدتان کنیم.

خان و پادوکن به تازگی سکانسی از آهنگ پاتان را در مایورکا ضبط کردند که تصاویری از آن به بیرون درز کرد.

آناند با تاکید بر اینکه به شدت مراقب بودند تا نمایش تصویری از شاهرخ خان در پاتان درز نکند، گفت به همین علت مردم به شدت می خواستند تصویری از وی را ببینند و این برترین روز برای این کار بود.

شاهرخ خان آخرین بار در فیلم ناموفق صفر ساخته آنند ل. رای در سال 2018 ایفای نقش کرد. او پس از چهار سال دوری از سینما با پاتان برمی شود و این فیلم چهارمین فیلم مشترک دیپیکا پادوکن با شاهرخ خان است.

پیشتر تریلری در معرفی فیلم منتشر شده بود که دو بازیگر دیگر فیلم را نشان می داد، اما تنها سایه ای از آمدن شاهرخ خان در آن دیده می شد.

پاتان قرار است 25 ژانویه 2023 در تعطیلات روز جمهوری هند در این کشور اکران شود.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2131

به "انتشار پوستر جدیدترین فیلم شاهرخ خان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار پوستر جدیدترین فیلم شاهرخ خان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید