باشگاه نساجی: آقای فکری! همه آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید!، به جای این حرف ها 250 میلیون تومان را برگردانید

به گزارش مجله عکس، باشگاه نساجی مازندران به دنبال اظهارات امروز محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال بیانیه ای صادر کرد.

باشگاه نساجی: آقای فکری! همه آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید!، به جای این حرف ها 250 میلیون تومان را برگردانید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه پس از اظهارات امروز (پنجشنبه) محمود فکری، سرمربی استقلال بیانیه ای صادر کرد که به توضیح زیر است:

محمود فکری، سرمربی استقلال باید بداند که کنفرانس مطبوعاتی جایی برای صحبت درباره خاطرات بدی که از خود در نساجی به جا گذاشته، نیست. شما باید به جای حرف هایی که طرفداران نساجی را عصبانی تر کردید، درباره شرایط تیم خود صحبت می کردید و بازی های چشم نوازی که طرفداران استقلال را شگفت زده نموده است!

شما دیگر برای نساجی و طرفداران آن تمام شده اید اما انگار نساجی هنوز برای شما تمام نشده است. تصور می کنید نمک پاشیدن روی زخم طرفداران نساجی، از شما مربی و چهره بهتری می سازد؟ همگان آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید! توانمندی های شما در مربیگری برای آنهایی که با شما کار نموده اند، مشخص است. در حالی که روزهای پایانی نیم فصل را تجربه می کنیم اما هنوز از حضور در استقلال ذوق زده هستید و همه چیز را وارونه جلوه می دهید.

نساجی هیچ دینی به شما و اطرافیان تان ندارد، اگرچه شما تا ابد مدیون نساجی خواهید بود، به این دلیل که هیچ باشگاه لیگ برتری، یک مربی لیگ یکی که تیمش حتی مدعی صعود نبود را باور نداشت و این نساجی بود که باعث شد پیشنهادهای شما لیگ برتری گردد.

در آخر حداقل 250 میلیون تومان حق مردم شریف مازندران که برای کار ننموده تان پیش از آغاز فصل گرفتید را برگشت می دادید. همچنین منتظر اخذ غرامت شما به باشگاه نساجی پس از رأی استیناف، هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1511

به "باشگاه نساجی: آقای فکری! همه آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید!، به جای این حرف ها 250 میلیون تومان را برگردانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه نساجی: آقای فکری! همه آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید!، به جای این حرف ها 250 میلیون تومان را برگردانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید