برپایی چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401

به گزارش مجله عکس، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری بخش ایران IEEE و حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401 را از 28 تا 29 آبان 1401 برگزار می نماید.

برپایی چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401

این چالش متکی بر موضوعات سلامت، پردازش تصویر، پولی و بانکی، انرژی، بهره برداری از داده های باز و کاربردهای فرق دارد.

هدف آن نیز زمینه سازی فرهنگ آزادسازی داده ها در کشور و در راستای توسعه پایدار، عدالت، شفافیت در کوشش است تا به وسیله ارائه خدمات مبتنی بر داده، به مدیریت هوشمند و در نتیجه تصمیم گیری های دقیق و به هنگام دست یابد.

برای این رویداد پنل های تخصصی از جمله پنل تخصصی داده های باز؛ فرصت ها و چالش های توسعه سرویس تدارک دیده شده است که وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در آن مشارکت خواهد داشت؛ این پنل تخصصی از ساعت 14 تا 16 یکشنبه 29 آبان 1401 به صورت حضوری در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می گردد.

علاقه مندان به این چالش می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از برنامه و پنل ها به تارنمای https://odc.itrc.ac.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، برای حمایت از جنبش توسعه سرویس های مبتنی بر داده های باز، به تیم های برتر حاضر در این دوره از چالش مذکور، هدایای نفیسی را اعطاء می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آبان 1401 بروزرسانی: 25 آبان 1401 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2199

به "برپایی چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی چالش توسعه سرویس مبتنی بر داده های باز 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید