برترین بازی های ایکس باکس گیم پس که در تعطیلات عید تجربه کنیم

به گزارش مجله عکس، تعطیلاتی عید یکی از برترین زمان ها برای بازی کردن است. به علت اینکه شما زمان بسیار زیادی داشته و از طرفی کار خاص دیگری هم نمی توان انجام داد. شما می توانید به ملاقات اقوام بروید ولی ما به شما ماندن در خانه و بازی کردن را بیشتر پیشنهاد می کنیم. عناوین بازی بسیار زیادی در دنیای گیمینگ وجود دارند که با کیفیت بالا داستان طولانی هم ندارند. به همین علت به سرعت تمام می شوند. پس شما می توانید از این تعطیلاتی برترین استفاده را نموده و حتی چند بازی را به اتمام برسانید.

برترین بازی های ایکس باکس گیم پس که در تعطیلات عید تجربه کنیم

اگر شما از کاربرانی ایکس باکس باشید، با سرویس گیم پس (Game Pass) آشنا هستید. این سرویس نوعی اشتراک بوده که کاربر با خرید این اشتراک به عناوین بسیار زیادی دسترسی خواهد داشت. از لحاظ صرفه مالی این اشتراک به شدت با ارزش است. همینطور اینکه در گیم پس عناوین بسیار خوبی وجود داشته که ارزش تجربه را دارند. یکی از نکات مهم اینجاست که در گیم پس بازی های زیادی وجود دارند. اینکه شما کدام مورد را برای تجربه در این چند روز انتخاب کنید اهمیت بسیار زیادی دارد. به هرحال نمی خواهید این چند روز خود را به هدر بدهید.

در این متن ما قصد داریم تا تعدادی از برترین عناوین سرویس گیم پس که مناسب روزهای تعطیلات عید هستند را به شما نشان دهیم. ما کوشش کردیم تا در این متن تمامی سلایق را پوشش داده تا کاربران با هر سلیقه ای از آن لذت ببرند. پس با ما همراه باشید.

بازی های گیم پس مناسب برای تعطیلات عید

های فای راش (Hi-Fi Rush)

شرکت سازنده: بتسدا (Bethesda)

سال عرضه: 2023

بازی های فای راش را می توان یکی از برترین عناوین عرضه شده در این مدت دانست. یکی از نکات مهم این است که این بازی برای عاشقانه موسیقی ساخته شده است. داستان بازی محتوای چندان زیادی ندارد و تمرکز اصلی بازی روی گیم پلی است. گیم پلی بازی نیز با به طور کامل با ریتم و موسیقی ترکیب نموده است. به این شکل که هر عنصر در دنیای بازی با ریتم تکان خورده و مبارزات شما نیز با یک آهنگ است. از طرفی اگر روی ریتم ضربه بزنید، می توانید حرکات ترکیبی جالبی را انجام دهید. غولآخرهای (Boss) بازی نیز طراحی بسیار خوبی داشته و مبارزات مجذوب نمایندهی نیز در آن وجود دارد. قطعاً بازی های فای راش مثل عناوین بزرگ مثل خدای جنگ (God of War) به شخصیت پردازی نمی پردازد ولی کرکترهای این بازی نیز دوست داشتنی هستند. مهم تر از همه بازی یک ربات بامزه گربه دارد!

توبه (Pentiment)

شرکت سازنده: Obsidian

سال عرضه: 2022

بازی توبه نیز یکی از عناوین به شدت با کیفیت است که اخیراً عرضه شده است. همین موارد باعث شدند که ارزش گیم پس به شدت بالا برود. توبه اثر شرکت Obsidian است. یک شرکت با سابقه بسیار خوب در دنیای گیمینگ. بازی توبه تمرکز زیادی روی عنصر نقش آفرینی دارد. به حدی که گیم پلی بازی اکشن خاصی نداشته و به طور کامل شما با مکالمه و انتخاب باید بازی را جلو ببرید. از لحاظ طراحی توبه یک طراحی دو بعدی و بسیار خاص دارد. همینطور اینکه داستان بازی به شدت زیبا بوده و ارزش تحمل کردن دیالوگ ها را دارد. بعضی از گفت و گوها نیز در این بازی بسیار مجذوب نماینده بوده که باعث بهتر شدن تجربه این بازی شده است. عنصر نقش آفرینی در این بازی به شدت مشخص است. به حدی که شما ویژگی های کرکتر را خودتان انتخاب نموده و روند بازی را نیز خودتان مشخص می کنید.

یک داستان طاعون: مرثیه (A Plague Tale: Requiem)

شرکت سازنده: Asobo Studio

سال عرضه: 2022

بازی یک داستان طاعون: مرثیه از عناوین بسیار خوب روی سرویس گیم پس است. در اصل این بازی یکی از عناوینی است که به ارزش این اشتراک اضافه نموده است. به طور کلی عناوین یک داستان طاعون از لحاظ گرافیکی به شدت با کیفیت بوده و داستان بسیار جالبی دارند. مرثیه کوشش نموده تا از لحاظ گیم پلی نیز بازی را مهیج نموده تا کاربر بیشتر درگیر گردد. عنوان اول این مجموعه یا بیگناهی (Innocence) بیشتر حالت داستان سرایی داشت و حال عناصر مبارزه نیز به بازی اضافه شده است. یکی از نکات مثبت بازی یک داستان طاعون دنیای آن است. به این شکل که سازندگان کوشش کردند تا یک دنیای مخوف و تاریک را به کاربر نشان بدهند و در این زمینه نیز بسیار خوب عمل نموده اند. از طرفی طراحی شخصیت های بازی نیز بسیار قدرتمند بوده که باعث شده بازی مرثیه یکی از برترین عناوین موجود در گیم پس باشد.

دوم ایترنال (Doom Eternal)

سازنده: بتسدا (Bethesda)

سال عرضه: 2022

اگر شما در پی خشونت تمام و جنگیدن هستید، عناوین دوم مخصوص شماست. نکته اینجاست که دوم ایترنال سطح مبارزات را به شدت ارتقاء داده و یکی از برترین عناوین شوتر موجود است. حدود 3 سال از عرضه این بازی می گذرد و همچنان رقیبی در این زمینه ندارد. دوم ایترنال یک عنوان بسیار هیجان برانگیز و البته سخت است. به این شکل که شما باید نسبت به هر دشمن استراتژی متفاوتی داشته باشید و کوشش کنید به برترین نحو حمله کنید. از لحاظ داستانی دوم ایترنال چندان حرفی برای گفتن ندارد ولی تمرکز اصلی شرکت سازنده نیز روی گیم پلی بوده است. به همین علت از لحاظ گیم پلی این بازی در سطح بسیار بالایی واقع شده است. در کنار آن موسیقی بازی نیز بسیار مجذوب نماینده بوده که باعث شده کاربر از مبارزه کردن با دشمنان خسته نگردد.

هیدیس (Hades)

شرکت سازنده: SuperGiant Games

سال عرضه: 2018

اگر شما در پی یک بازی بسیار خوب در سبک روگ لایک (Rogue Like) هستید، هیدیس مخصوص شما است. در سبک روگ لایک چیزی به نام ذخیره بازی وجود ندارد. به این معنا که با هر باخت شما به ابتدای بازی بازگشته و باید راه را از اول طی کنید. نکته اینجاست که هیدیس به برترین نحو از سبک روگ لایک استفاده نموده است. به این معنا که در مسیر شما با آیتم های بسیار زیادی روبرو خواهید شد و همگی این موارد برای شما ذخیره می شوند. داستان بازی هم جالب است. شما در نقش زگرئوس (Zagreus) فرزند هیدیس (Hades) بازی خواهید کرد. زگرئوس در کوشش است تا از دست پدر فرار نموده و به دنیای بالای جهنم برود. یکی از نکات مثبت و کاربردی در هیدیس یاری خدایان است. چیزی که باعث می گردد هیدیس با عناوین دیگر سبک روگ لایک تفاوت زیادی داشته باشد. از طرفی طراحی بازی نیز بسیار زیبا و دقیق بوده و داستان بازی نیز با سبک روگ لایک ترکیب شده است.

مجموعه اوری (Ori)

شرکت سازنده: Moon Studios

سال عرضه: 2015

مجموعه اوری متشکل از دو بازی است. هر دو بازی نیز به شدت با کیفیت بوده و داستان بسیار زیبایی دارند. نکته اینجاست که به علت اینکه هر دو بازی نسبتاً کوتاه هستند شما به راحتی می توانید این عناوین را در تعطیلات تجربه کنید. مجموعه اوری متشکل از بازی Ori and the Blind Forest و Ori and the will of the Wisps است. هر دو بازی نیز به یکدیگر متصل بوده و بهتر است شما به ترتیب عناوین را تجربه کنید. بازی اوری در سبک پلتفرمر و داستانی است. این بازی یک دنیای تاریک را به شما نشان خواهد داد. با این حال شما به راحتی با کرکترهای بازی ارتباط برقرار نموده و از بازی لذت خواهید برد. مخصوصاً اینکه اوری از لحاظ بصری یک بازی بسیار زیبا است.

های آن لایف (High of Life)

شرکت سازنده: Squanch Games

سال عرضه: 2022

کمتر کسی است که در این روزهای چیزی از بازی های آن لایف نشنیده باشد. این بازی یکی از برترین عناوین عرضه شده در چند سال اخیر است. روی برگه های آن لایف یک بازی بسیار ساده است. به علت اینکه در سبک شوتر اول شخص بوده و در این سبک عناوین خوب دیگری هم وجود دارند. نکته اینجاست که های آن لایف یک شگرد در آستین خود دارد. سلاح ها در این بازی با شما صحبت خواهند کرد. آن هم نه با هر صدایی بلکه با صدای کرکترهای سریال ریک اند مورتی (Rick and Morty) با شما حرف خواهند زد. از لحاظ گیم پلی های آن لایف یک عنوان خاص است که نوآوری آن نیز در بخش خاصی است. به علت اینکه به طور کلی این بازی یک عنوان بسیار ساده است و همین سلاح های سخنگو آن را بسیار مجذوب نماینده نموده است.

شوالیه پوچی (Hollow Knight)

شرکت سازنده: Team Cherry

سال عرضه: 2017

شوالیه پوچی یکی از برترین عناوین در سبک پلتفرمر و اکشن است. این بازی در اصل یک عنوان مستقل است ولی به شدت با کیفیت بوده و داستان بسیار زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد. هر چیزی در خصوص بازی شوالیه پوچی زیباست. از طراحی بصری بازی گرفته تا مبارزات و سیستم نقشه و ارتقاء موجود در بازی. همگی به سبکی ساخته شده که در عین پیچیدگی یک حس دلنشین را به کاربر منتقل نمایند. نکته اینجاست که در این بازی هیچ کرکتری به یک زبان مشخص صبحت نمی نماید. اینجاست که شوالیه پوچی می درخشد. به علت اینکه با وجود اینکه این کرکترها به زبان انسانی صحبت نمی نمایند، همچنان توجه کاربر را جلب نموده و حس خوبی را به کاربر منتقل می نمایند.

هیلو اینفینیت (Halo Infinite)

شرکت سازنده: 343

سال عرضه: 2021

نمی توان در خصوص برترین عناوین گیم پس صحبت کرد و اشاره ای به بازی هیلو اینفینیت نکرد. هیلو اینفینیت برترین بازی شوتر موجود روی سرویس گیم پس است. از طرفی این بازی یک دنباله بسیار خوب برای مجموعه محبوب هیلو بوده و بازی را به دوران اوج خود نزدیک کرد. بخش چند نفره هیلو به طور کامل رایگان است. بخش داستانی بازی نیز به وسیله گیم پس به راحتی قابل تجربه بوده و هیلو نیز داستان نسبتاً خوبی دارد. چیزی که بازی را بسیار مجذوب نماینده می نماید، بخش چند نفره آن است. 343 تمام کوشش خود را نموده تا بخش چند نفره هیلو اینفینیت بسیار زیبا و لذت بخش باشد. به همین علت اگر دوستان شما هم ایکس باکس دارند، بهتر است آن را نصب نموده تا به صورت تیمی از هیلو اینفینیت لذت ببرید.

مانستر هانتر رایز (Monster Hunter Rise)

شرکت سازنده: کپکام (Capcom)

سال عرضه: 2021

اگر شما با سری مانستر هانتر آشنایی داشته باشید، با روند رایز هم آشنا خواهید بود. مانستر هانتر رایز به نوعی یک حالت ساده شده از بازی اصلی مانستر هانتر است. دنیای این عناوین به شدت بزرگ بوده و پر از موجودات عجیب است. شما باید یک قرارداد را انتخاب نموده و سپس هدف را از بین ببرید. سپس پاداش دریافت خواهید کرد. نکته ای که در خصوص سری مانستر هانتر اهمیت دارد واقعی بودن آن است. به این شکل که در میان شکار امکان دارد یک هیولای دیگر، هدف شما را از بین ببرد یا اینکه با آن همکاری نموده تا شما را نابود نمایند. رایز کمی نسبت به عناوین دیگر این مجموعه ساده تر است. از طرفی طراحی بسیار جالب و مجذوب نمایندهی داشته که باعث می گردد کاربر هرگز از آن خسته نگردد. مخصوصاً اینکه مأموریت های این بازی معمولاً بسیار طولانی هستند.

دث لوپ (Deathloop)

شرکت سازنده: Arkane Studios

سال عرضه: 2021

بازی دث لوپ را می توان یکی از برترین عناوین شوتر موجود در گیم پس دانست. این بازی با ترکیبی که از سبک روگ لایک و شوتر دارد، یک تجربه بسیار خاص را به کاربران ارائه می دهد. بازی دث لوپ یک تجربه ترکیبی از آنلاین و آفلاین است. به این شکل که شما در این بازی داستان کلی آن را دنبال نموده و باید کوشش کنید تا از جزیره خارج شوید. با این حال یک دشمن اصلی دارید که این دشمن اصلی می تواند به وسیله یک انسان واقعی کنترل گردد. به همین علت یک تجربه آنلاین را به شما ارائه خواهد داد. داستان بازی جالب بوده و از طرفی گیم پلی آن نیز به شدت روان است. نکته اینجاست که شرکت سازنده کوشش نموده تا از سبک همیشگی خود که در عناوینی مثل Dishonord وجود داشت استفاده کند. به همین علت دث لوپ یک سبک شوتر بسیار خاصی دارد.

زندگی عجیب است: رنگ های واقعی (Life is Strange: True Colors)

شرکت سازنده: Deck Nine

سال عرضه: 2021

مجموعه زندگی عجیب است یکی از معروف ترین مجموعه ها در سبک تصمیم گیری هستند. این عناوین بیشتر تمرکز روی داستان داشته و از طرفی گیم پلی بسیار ساده ای دارند. با گذشت زمان شرکت سازنده کوشش کرد تا این عناوین مجذوب نماینده تر بشوند. به همین علت قدرت تصمیم گیری بیشتری به کاربران داده و از طرفی آزادی عمل آن ها را نیز بیشتر کرد. رنگ های واقعی تکامل عناوین زندگی عجیب است را نشان می دهد. این بازی نه تنها گیم پلی هیجان انگیزی دارد بلکه از لحاظ داستان نیز به شدت بالغ شده است. همینطور اینکه انتخاب های شما اهمیت بسیار زیادی در روند بازی داشته و همین باعث می گردد رنگ های واقعی ارزش چند بار تجربه کردن را داشته باشد.

سایکوناتس 2 (Psychonauts 2)

شرکت سازنده: Double Fine

سال عرضه: 2021

سایکوناتس 2 پس از چندین سال از عرضه شماره 1 عرضه شد. هواداران این مجموعه نیز به شدت منتظر آن بوده و به همین علت از حضور آن در گیم پس بسیار شاد شدند. سایکوناتس 2 یک عنوان بسیار خاص است. به علت اینکه این بازی گرافیک چندان بالایی ندارد. با این حال داستان آن به شدت زیبا بوده و گیم پلی بسیار خوبی ه دارد. سایکوناتس به مسائل روانی افراد مختلف می پردازد. اینکه اتفاقات گذشته تا چه حد می تواند زندگی افراد را تحت تأثیر قرار داده و حتی اختلالات روانی را برای آن ها ایجاد کند. همین باعث می گردد تا شما غرق دنیای بازی شده و کوشش کنید تا کرکترهای مختلف سایکوناتس را بیشتر بشناسید.

یاکوزا: مثل یک اژدها (Yakuza: Like a Dragon)

شرکت سازنده: Ryu ga Gotoku Studio

سال عرضه: 2020

مجموعه یاکوزا سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ دارد. این عناوین همگی در سبک نقش آفرینی بوده و یکی از عناوین شاخص در این سبک هستند. یاکوزا مثل یک اژدها از لحاظ داستانی تفاوت زیادی با عناوین دیگر این مجموعه دارد. همینطور اینکه شرکت سازنده برای مهیج کردن این بازی عناصر مختلفی را به آن اضافه نموده تا کاربران یک تجربه تکراری نداشته باشند. یاکوزا مثل یک اژدها برای افرادی است که هوادار عناوین ژاپنی هستند و یک کنسول ایکس باکس دارند. یکی از نکات مثبت عناوین یاکوزا آزادی عمل و وجود بازی های کوچک بسیار زیاد درون این عناوین است. چیزی که باعث شده مجموعه یاکوزا بسیار خاص و متمایز باشد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 فروردین 1402 بروزرسانی: 1 فروردین 1402 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2257

به "برترین بازی های ایکس باکس گیم پس که در تعطیلات عید تجربه کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین بازی های ایکس باکس گیم پس که در تعطیلات عید تجربه کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید