ترافیک سنگین در تمام ورودی های مازندران ، کندوان یک طرفه شد

به گزارش مجله عکس، رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: تردد در تمامی ورودی های استان به صورت سنگین در جریان است.

ترافیک سنگین در تمام ورودی های مازندران ، کندوان یک طرفه شد

به گزارش مجله عکس سرهنگ علیرضا قدمی در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری، درباره شرایط محورهای مازندران اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی ورودی های مازندران به صورت سنگین است.

وی اضافه نمود: طی روزهای گذشته شاهد حجم زیاد خودروها در محورهای مازندران بودیم که همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه در محورهای استان، توضیح داد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع خواهد بود.

قدمی به ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت از محور هراز از روز چهارشنبه، افزود: این محدودیت از روز چهارشنبه شروع شده و همچنان ادامه دارد.

وی توضیح داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت شمال اشاره نمود و گفت: همچنین آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت14 امروز تا ساعت دو بامداد رور بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه می گردد.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اعلام اینکه محدودیت امروز یک طرفه کندوان در برنامه نبود، اظهار کرد: با توجه به حجم سنگین خودروها مجبور به اعمال محدودیت یک طرفه شدیم.

وی گفت: رانندگان می توانند به وسیله تماس با شماره تلفن های 21824434 با پیش شماره 011 از آخرین شرایط جاده های استان آگاه شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1059

به "ترافیک سنگین در تمام ورودی های مازندران ، کندوان یک طرفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در تمام ورودی های مازندران ، کندوان یک طرفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید