سریعا این وسایل را از خانه خود دور بریزید!

به گزارش مجله عکس، برخی از افراد در چیدمان منزل فقط از سلیقه خود پیروی می کنند و توجهی به قوانین چیدمان منزل ندارند که در این صورت به دکوراسیون ایده آلی نمی رسند.

سریعا این وسایل را از خانه خود دور بریزید!

دکوراسیون و چیدمان خانه اگر با رعایت اصول و قوانین درستی باشد، باعث می شود منزل شما سرشار از انرژی مثبت و آرامش شود. در این مطلب از خبرنگاران به بیان رایج ترین اشتباهات در دکوراسیون منزل می پردازیم.

عکس ها و نقاشی های نامناسب

عکس ها و نقاشی هایی که مضمون آن ها تنهایی، ناراحتی و غیره است را از دکوراسیون خانه حذف کنید و به جای آن ها از عکس ها و تابلوهایی استفاده کنید که با دیدن آن ها حالتان خوب می شود.

وسایل با طرح های شلوغ

یکی از رایج ترین اشتباهات در دکوراسیون منزل که زیبایی آن را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده از وسایلی با طرح های شلوغ است. در صورتی که مبلمان شما طرح شلوغی دارد، باید طرح پرده یا فرش ها ساده باشد و اگر طرح مبل ها ساده است، می توانید از پرده ها یا فرش های شلوغ استفاده کنید. انتخاب تمامی وسایل با طرح های شلوغ باعث می شود منزل شما شلخته و بهم ریخته به نظر برسد.

وسایل غیر قابل استفاده و خراب

برخی از وسایل ریز و درشت منزل که خراب هستند و نیاز به تعمیر دارند یا قدیمی هستند و استفاده ای از آن ها ندارید را دور بیندازید، نگه داشتن اینگونه وسایل در منزل انرژی منفی را وارد دکوراسیون منزل می کنند. نکات بیشتر در مورد چیدمان منزل را در مطلب یکبار برای همیشه مبلمان منزل را درست بچینید! بخوانید.

وسایلی از جنس فلز یا خاک

استفاده از عناصر فلزی و خاکی در خانه خوب نیست زیرا عناصر فلزی باعث ایجاد استرس و عناصر خاکی حس گرفتگی و کهنگی را به ارمغان می آورند.

تابلو یا عکس های بزرگ بالای تختخواب

آویزان کردن تابلو یا قاب عکس های بزرگ بالای تختخواب اشتباه بزرگی است زیرا احساس امنیت را از بین می برد. وقتی شما جسمی به سنگینی تابلوهای بزرگ بالای سرتان آویزان است قطعا احساس امنیت نخواهید کرد.

وسایل ناهماهنگ با دکور منزل

یکی از مهم ترین نکات در دکوراسیون کلی خانه این است که به هماهنگی و توازن بین همه وسایل خانه توجه ویژه ای داشته باشید. استفاده از مبلمان فانتزی در خانه هایی با فضای کلاسیک، عدم هماهنگی رنگ مبلمان و میزها با رنگ دیوارها، استفاده از وسایل دکوراتیو ناهماهنگ با رنگ و تم اصلی خانه، بی توجهی به سایز و ارتفاع میز با مبلمان، استفاده از فرش ناهماهنگ با رنگ دیوارها و مبل ها و غیره همگی مواردی هستند که به ایجاد ناهماهنگی بین وسایل خانه منجر خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ساخت دکوری های شیک با بطری های دور ریز را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 1 مهر 1401 بروزرسانی: 1 مهر 1401 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 2176

به "سریعا این وسایل را از خانه خود دور بریزید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریعا این وسایل را از خانه خود دور بریزید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید