سوتی عجیب خانم گوینده خبر با اعلام مرگ نویسنده قرن 16!

به گزارش مجله عکس، خبرنگاران : گوینده خبر آرژانتینی هنگام اعلام خبر مرگ یک دریافت کننده واکسن فایزر، اشتبا ها نام نویسنده سرشناس قرن 16 را گفت.

سوتی عجیب خانم گوینده خبر با اعلام مرگ نویسنده قرن 16!

به گزارش به نقل از خبرنگاران، گاف عجیب گوینده خبر یکی از شبکه های تلویزیونی آرژانتین به سوژه رسانه ها تبدیل شد. نوئِلیا نویلو، گوینده خبر کانال 26 آرژانتین در بخش خبری عصرگاهی این شبکه، اشتبا ها خبر مرگ ویلیام شکسپیر، نمایشنامه نویس مشهور قرن 16 را گفت.

این کمدی خبری پس از آن رخ داد که یک پیرمرد 81 ساله اهل کاونتری انگلیس با نام ویلیام بیل شکسپیر که 5 ماه پس از دریافت واکسن کرونا درگذشت با نمایش نامه نویس قرن شانزدهم اشتباه گرفته شد.

بنا به گزارش گاریدن، نویلو در پخش زنده خبری گفت: همانطور که همه می دانیم، وی یکی از مهمترین نویسندگان به زبان انگلیسی بود، برای من استاد بود. او اینجاست. وی اولین مردی بود که واکسن کرونا را تزریق کرد. او در سن 81 سالگی در انگلیس درگذشت.

گاف عجیب این گوینده خبر شبکه تلویزیونی آرژانتین بینندگان این شبکه را شوکه کرد. این در حالی است که ویلیام شکسپیر که نویسنده 38 نمایش معروف از جمله رومئو و ژولیت است در سال 1616 درگذشته بود. از طرف دیگر بیل شکسپیر، که دومین فردی بود که واکسن فایزر را در دسامبر سال گذشته دریافت کرد در 20 می بر اثر سکته مغزی جانش را از دست داد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1715

به "سوتی عجیب خانم گوینده خبر با اعلام مرگ نویسنده قرن 16!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوتی عجیب خانم گوینده خبر با اعلام مرگ نویسنده قرن 16!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید