علی نژاد: به نظر المپیک در موعد مقرر برگزار می گردد، آمادگی ورزشکاران حفظ گردد

به گزارش مجله عکس، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت که فدراسیون های المپیکی باید به ورزشکاران خود توجه نمایند.

علی نژاد: به نظر المپیک در موعد مقرر برگزار می گردد، آمادگی ورزشکاران حفظ گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد در جلسه مشترک روسای فدراسیون های ورزشی، ضمن تبریک فرا رسیدن مبعث پیامبر اکرم (ص) و با آرزوی سلامتی و توفیق برای مردم کشور در سال جدید گفت: سال 99 سال دشواری در ابعاد مختلف برای مردم دنیا بود. در حوزه ورزش نیز به طبع دیگر حوزه ها سال سختی را داشتیم، ولی با همکاری جامعه ورزش و فدراسیون ها و اقداماتی که انجام شد، توانستیم ورزش را زنده نگه داریم.

وی ادامه داد: برگزاری 20 لیگ حرفه ای و همچنین برگزاری اردوهای مختلف از شهریورماه سال 99، نشان دهنده مدیریت خوب شرایط توسط مسئولان ورزشی در ایام کرونا بود. نمی توان از آسیبی که وارد شد چشم پوشی کرد، ولی با تعاملی که با وزارت کار داشتیم، سعی کردیم وام هایی را به مشاغلی پرداخت کنیم که آسیب دیدند. امیدواریم در سال 1400 با اقداماتی که انجام می گردد، شاهد آسیب کمتری باشیم.

علی نژاد گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، به نظر می رسد رقابت های المپیک در موعد مقرر در توکیو برگزار می گردد. به همین خاطر، فدراسیون های المپیکی توجه داشته باشند که آمادگی ورزشکاران در این ماه های به جامانده حفظ گردد و همچنین برای کسب سهمیه های به جامانده نیز کوشش کافی گردد. باید در رشته هایی که باقی مانده و هنوز شانس کسب سهمیه داریم، برنامه ریزی لازم را برای حضور در مسابقات پیش رو انجام دهیم.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه روزهای پایانی سال است، از روسای فدراسیون ها خواست که اگر برنامه اعزام برون مرزی دارند، هرچه زودتر درخواست خود را به شورای برون مرزی تحویل بدهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی همچنین با اشاره به یکی دیگر از اقدامات معاونت قهرمانی و حرفه ای گفت: صدور احکام دوره های مربیگری و داوری را با قبول مقام عالی وزارت به خود فدراسیون ها واگذار کردیم و تک امضا شد، ولی فدراسیون ها باید پیگیر باشند که احکام حتماً در سامانه مبین ثبت گردد و کد رهگیری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1584

به "علی نژاد: به نظر المپیک در موعد مقرر برگزار می گردد، آمادگی ورزشکاران حفظ گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: به نظر المپیک در موعد مقرر برگزار می گردد، آمادگی ورزشکاران حفظ گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید