عکس هایی از بازارهای تهران در کانادا

به گزارش مجله عکس، نمایشگاه عکس های سعید فلاح فر در کافه گالری اونجا در شهر کبک کانادا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه تصاویری از بازارهای تهران را به نمایش گذاشته است.

عکس هایی از بازارهای تهران در کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، این نمایشگاه با عنوان گذرها و نظرها به زودی به کانادا می رود. گذر به معنی عبور کردن و از سر باز کردن است و همچنین به معنی کوچه و محل عبور. نظر نیز به معنی نگاه کردن و توجه از روی التفات است. ترکیب این دو عبارت همان قدر ساده و همان قدر پیچیده است که مردم کوچه و خیابان این گونه اند.

در شرح این نمایشگاه آمده است:

مجموعه عکس های گذرها و نظرها بخش کوچکی از یک پروژه بزرگ تر و شامل 40 قطعه عکس از اماکن تجاری در بازارها و کوچه، پس کوچه های تاریخی تهران و ایران است. در این پروژه هیچکدام از عناصر تصویری محدود به کارنمودهای تزئینی نمی شوند. سوژه های انسانی کاملاً در اختیار موضوع و دغدغه های شهری و فرهنگی عکاس و محتوای ظرف، عمل می نمایند. حتی رنگ که می توانست عنصری بدیهی و جذاب برای این عنوان باشد در اغلب عکس ها به عمد حذف شده تا خوانش آثار بیشتر به سمت محتوا متمرکز گردد.

سعید فلاح فر پیش تر نمایشگاه عکس خاک و فیروزه را که گزارشی مستند از زندگی در شهر هرات بود را برگزار نموده است. همچنین برگزاری نمایشگاه های دیدار، فتوگرافی [ک] و فیل ها در کارنامه کاری او دیده می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 335

به "عکس هایی از بازارهای تهران در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس هایی از بازارهای تهران در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید