محمدی: تارتار به دنبال کارنامه ای خوب در خاتمه فصل است، رویکرد و فلسفه ما در این فصل تغییر کرد

به گزارش مجله عکس، اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان می گوید که با حضور مهدی تارتار در رأس کادرفنی این تیم، رویکرد و فلسفه این باشگاه در فصل جاری تغییر کرد.

محمدی: تارتار به دنبال کارنامه ای خوب در خاتمه فصل است، رویکرد و فلسفه ما در این فصل تغییر کرد

اکبر محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد ارزیابی اش از نتایج تیم فوتبال پیکان در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر گفت: ما در فصل جاری براساس رویکرد مدیریت ارشد کارخانه ایران خودرو، به دنبال کاهش هزینه و البته بهره وری از این مسئله بودیم. اینکه بتوانیم بیشترین استفاده را از پتانسیل باشگاه ببریم و بالاترین عملکرد و صندلی را داشته باشیم.

وی اضافه نمود: ابتدای فصل با تغییراتی که در تیم فوتبال مان رقم خورد، حضور مهدی تارتار فلسفه کاری و فنی تیم ما را تغییر داد. می دانستیم کارمان سخت است و سال جاری فاصله تیم ها، بازی ها و مدل بازی ها با توجه به شرایط همه گیری کرونا و البته فضایی که در فوتبال حرفه ای ما وجود دارد، با سال های گذشته متفاوت خواهد بود. تعیین بود که سال جاری نقش مربیان و بازیکنان متفاوت خواهد بود، چون برخلاف فصل های گذشته که بازی های خانگی و حضور طرفداران تأثیر داشت، این فصل تأثیری از این جهت وجود نداشت. با این حال ما برای مقابله با تیم های متمولی که بالای 200 میلیارد هزینه نموده اند، شرایط متفاوتی داشتیم و سعی کردیم در ساختار حرفه ای به درستی رفتار کنیم. خوشبختانه کادرفنی خوب و فنی، سرپرستی کاملاً فوتبالی و بازیکنان شایسته و همچنین آموزشگاه بسیار خوبی در باشگاه پیکان هستند که شرایط خوبی را رقم زده اند.

مدیرعامل باشگاه پیکان با بیان اینکه تیم فوتبال پیکان چند هفته مانده به خاتمه نیم فصل رتبه پنجم جدول را در اختیار داشته است، گفت: رتبه خوبی که داشتیم را به دلیل کم تجربگی بعضی بازیکنان تیم در خاتمه نیم فصل از دست دادیم، اما با توجه به فصل گذشته نیز تا همینجا صندلی خوبی داشتیم. ما فصل گذشته برای سقوط نکردن می جنگیدیم، اما اکنون صندلی نسبتاً خوبی داریم و با ارزیابی کادرفنی از شرایط تیم در خاتمه نیم فصل، حتی می توانستیم بهتر از این باشیم. در نیم فصل اول، چهار پنالتی را از دست دادیم و تبدیل به گل نکردیم و حتی می توانستیم در بازی های بزرگی برنده بازی باشیم. عملکردمان مقابل پرسپولیس، استقلال و سپاهان خیلی خوب بود که در میان آنها، مقابل پرسپولیس واقعاً خوب بودیم. موقعیت های خوبی داشتیم که بتوانیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم، اما در نهایت نشد. هرچند بازهم مقابل پرسپولیس بازنده سربلند بودیم.

محمدی درباره سیاست های باشگاه پیکان برای نیم فصل دوم گفت: ما پس از خاتمه نیم فصل اول، جهت تقویت تیم قدم برداشتیم و دو بازیکن جدید هم گرفته ایم و به دنبال جذب چند بازیکن دیگر هم خواهیم بود. سعی می کنیم خواسته های کادرفنی را در جابجایی نیم فصل برآورده کنیم تا بتوانیم ان شاالله با کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم، در خاتمه فصل رتبه تک رقمی داشته باشیم. هدف گذاری ما برای سال آینده کسب سهمیه و برای سال سوم هم دنبال کسب رتبه بهتر هستیم. مدیر کارخانه ایران خودرو به دنبال موفقیت برند پیکان در لیگ برتر فوتبال است و تیم های والیبال و فوتبال پیکان مورد حمایت مدیریت ارشد کارخانه هستند. هیئت مدیره باشگاه، کادرفنی و بازیکنان هم کوشش می نمایند تا نتیجه ای در خور شأن کارکنان زحمتکش کارخانه ایران خودرو کسب نمایند.

وی درخصوص اینکه در نیم فصل اول نام مهدی تارتار برای مربیگری چند تیم دیگر مطرح شده و آیا این مسئله باعث به هم ریختن تمرکز پیکانی ها شد یا نه، گفت: آنچه مهم است، آقای تارتار اکنون با ماست و جلسه ای هم در خاتمه نیم فصل داشتیم و برنامه های خود را برای نیم فصل دوم ارائه کرد. طبیعی است که مسائل همواره آنطور که شما دوست دارید پیش نمی رود، اما مسئله ای که عنوان کردید مشکل خاصی برای ما به وجود نیاورد. دغدغه و نگرانی آقای تارتار در آغاز کار فقط بازیکنانی بودند که پیش از حضور او جذب شدند و او نگران بود که شاید انتظارات را برآورده ننمایند. با این حال رفته رفته شرایط از این جهت نیز بهتر شد. هرچند آقای تارتار خودش معتقد است که در نیم فصل اول نتایج مورد انتظار او کسب نشده و به دنبال این است که در خاتمه فصل کارنامه خوبی به جا گذاشته گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 1558

به "محمدی: تارتار به دنبال کارنامه ای خوب در خاتمه فصل است، رویکرد و فلسفه ما در این فصل تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: تارتار به دنبال کارنامه ای خوب در خاتمه فصل است، رویکرد و فلسفه ما در این فصل تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید