نسخه کلاسیک دنیای وارکرفت تابستان عرضه می گردد

به گزارش مجله عکس، در مراسم افتتاحیه رویداد بلیزکان 2018، شرکت بازی سازی بلیزارد زمان عرضه نسخه کلاسیک نقش آفرینی بزرگ خود را تعیین کرد. همانطور که بلیزارد قبلا خبر داده بود، این شرکت مشغول ساخت نسخه ای کلاسیک از بازی دنیای وارکرفت (World of Warcraft) است. این نسخه طبق خبری که در بلیزکان سال جاری اعلام شد، تابستان سال آینده در دسترس افراد قرار خواهد گرفت.

نسخه کلاسیک دنیای وارکرفت تابستان عرضه می گردد

نسخه کلاسیک دنیای وارکرفت که به اسم World of Warcraft: Classic شناخته می گردد، بازی را به اولیه ترین حالت آن بازمی گرداند؛ یعنی دقیقا به حالت 14 سال پیش و زمانی که هیچ بسته الحاقی برای بازی عرضه نشده بود.

کسانی که در حال حاضر اشتراک ماهیانه دنیای وارکرفت را می پردازند، از تابستان سال آینده به دنیای وارکرفت کلاسیک دسترسی خواهند داشت. در حال حاضر بازی کردن دنیای وارکرفت نیازی به پرداخت مبلغ اولیه ندارد و بازی نماینده ها باید فقط هزینه ماهیانه اشتراک بازی را پرداخت نمایند؛ البته بدون احتساب بسته های الحاقی مثل Battle for Azeroth که به صورت جداگانه باید خریداری شوند.

یک دمو هم از دنیای وارکرفت کلاسیک همین حالا در دسترس کسانی قرار داده شده که بلیط مراسم بلیزکان را خریداری نموده اند. البته دمو محدودیت زمانی دارد و هر 90 دقیقه، می توان 60 دقیقه آن را بازی کرد. بلیزارد می گوید که این محدودیت زمانی، امکان بازی کردن را برای همه ممکن خواهد نمود.

بلیزارد در مراسم افتتاحیه بلیزکان 2018 هم چنین یک میان پرده سینمایی شگفت انگیز جدید از بسته الحاقی نبرد برای ازراث (Battle for Azeroth) منتشر کرد که می توانید آن را در ادامه ببینید.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 78

به "نسخه کلاسیک دنیای وارکرفت تابستان عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه کلاسیک دنیای وارکرفت تابستان عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید