هامون درفشی پور: دنبال مدال طلای کاراته هستم و کوتاه نمی آیم، امیدوارم بهتر از گذشته نتیجه بگیریم

به گزارش مجله عکس، هامون درفشی پور، ملی پوش کاراته ایران گفت: آرزوی حضور در مسابقات جهانی را داشتم و حالا که این شانس را داشتم به هیچ عنوان کوتاه نخواهم آمد و به دنبال کسب مدال طلا هستم.

هامون درفشی پور: دنبال مدال طلای کاراته هستم و کوتاه نمی آیم، امیدوارم بهتر از گذشته نتیجه بگیریم

هامون در فشی پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله عکس، در خصوص شرایط خود در آستانه شروع مسابقات جهانی اسپانیا گفت: نه تنها من بلکه تمام بچه ها شرایط خیلی خوبی دارند. حدود 9 ماه است که در اردوهای تیم ملی حضور و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. در این مدت لیگ های جهانی، مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی را پشت سر گذاشتیم تا به حسن ختام این مسابقات در سال 2018 یعنی مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا برسیم.

ملی پوش وزن 67- کیلوگرم تیم ملی کاراته ایران تاکید نمود: در هر 5 وزن انفرادی و کومیته تیمی شانس اول قهرمانی را داریم و امیدوارم در مسابقات نیز شرایط بر وفق مراد ما پیش برود تا جواب زحمات کادرفنی را با کسب بهترین نتایج داده و نزد مردم و جامعه کاراته نیز روسفید باشیم.

درفشی پور در خصوص شانس خود برای کسب مدال بیان کرد: این اولین حضور من در مسابقات جهانی است و همین موضوع انگیزه من را چند برابر نموده است. دو سال است وزن خود را تغییر دادم و در مسابقات متعدد لیگ های جهانی شرکت کردم. در این مدت شناخت نسبی نسبت به حریفان صاحب نام خود پیدا کردم اما عناوین و افراد در مسابقات جهانی برای من مهم نیستند و فقط روی عملکرد خودم فکر می کنم تا در روز چهارشنبه 16 آبان ماه یکی از ایده آل ترین روزهای زندگی ورزشی خود را رقم زده و پله به پله تا دیدار نهایی حرکت کنم.

وی گفت: من برای حضور در مسابقات جهانی روزهای سختی را سپری کردم. در این سال ها مدتی را به دلیل خدمت سربازی در اردوی تیم ملی حضور نداشتم و از آن موقع آرزوی حضور در مسابقات جهانی را داشتم و حالا که شانس حضور در این مسابقات را پیدا کردم به هیچ وجه کوتاه نخواهم آمد تا با کسب مدال طلا بهترین دستاورد را داشته باشم.

درفشی پور در خصوص امکان تکرار دستاورد دوره گذشته کاراته ایران در مسابقات جهانی گفت: قطعا دستاورد دوره گذشته تکرار شدنی است. این تیم یک تیم پرستاره است و تمام جهان از رویارویی با نمایندگان ایران لرزه به تنشان می افتد. کاراته ایران آنقدر ستاره دارد که هر کدام از این نفرات چه در بحث انفرادی و چه تیمی می توانند پرچم دار کشور عزیزمان باشند. امیدوارم در اسپانیا نتیجه دوره گذشته را نه تنها حفظ، بلکه ارتقا بدهیم. این اتفاق نیز با توجه به تمرینات که پشت سر گذاشتیم دور از دسترس نیست و حداقل مزد زحمات ما، ارتقا دستاورد دوره گذشته است. امیر مهدی زاده: انگیزه زیادی دارم تا چهارمین مدال جهانی را کسب کنم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: animal-photo.ir شناسه مطلب: 79

به "هامون درفشی پور: دنبال مدال طلای کاراته هستم و کوتاه نمی آیم، امیدوارم بهتر از گذشته نتیجه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هامون درفشی پور: دنبال مدال طلای کاراته هستم و کوتاه نمی آیم، امیدوارم بهتر از گذشته نتیجه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید